Beytüşşebap Hurdacı

Beytüşşebap şehir merkezi bölgesinde hurda ve 2.el eşyalar alımında peşin ödeme yapmaktayız. Beytüşşebap’ta hizmet veren Dönüşümsan olarak hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerine anlam veriyoruz. En köklü Beytüşşebap hurdacısı olarak eşsiz fiyatlar ile hizmetimizi sunuyoruz. Beytüşşebap’ta hurda plastik ve metal geri dönüşüm firmasıyız.

Beytüşşebap hurdacı firmamız Dönüşümsan size geceleri de hizmet veriyor. Beytüşşebaptaki geri dönüşüm firmaları içerisinde hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

Miktarı yüksek hurda satanlara yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Beytüşşebap hurdacısı olarak Beytüşşebap’taki her adreste hurdacılık yapmaktayız. Hurda eşya alımlarında özenle profesyonel hurdacı firması olarak hareket ediyoruz. Her nevi hurdaları yerinden alıyoruz.

Beytüşşebap’taki piyasanın hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaktayız. Aldığımız hurda malzemelerin değerini tartım yaparken yüksek fiyatlardan hesaplamaktayız.

Beytüşşebapta hurda alımı yapan yerlerin en iyisi olarak kaliteli servislerimizi sizler için bu makalemizde anlatıyoruz. Beytüşşebap geri dönüşüm firmaları içinde her türlü ikinci el inşaat malzemeleri almaktayız. Hurdanızı satarak kazanç sağlamak için çok geçmeden numaralarımıza ulaşarak iki dakika içerisinde size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Beytüşşebap ta Hurdacı Telefon Numarası

Gördüğünüz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Şayet siz de isterseniz biriktirdiğiniz hurdanın dönüştürülmesini sağlayarak firmamıza yardım edebilirsiniz. Gereksiz süre geçirmeden arayın, yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı nakit paraya döndürebilirsiniz.

Bu yüzden hurda malzeme satmak sebebiyle bizi tuşlamanız yeterlidir. Beytüşşebap yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır.

Beytüşşebap hurdacı telefonu sayfamızın içinde hızlıca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Yirmi altı senedir binlerce kilo maden hurdasını geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Bu sayede gereğinden az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

Beytüşşebap Hurdacısı

Sizde her çeşit hurda satmak sebebiyle telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Beytüşşebap ta geri dönüşüm firması olarak Beytüşşebap’ın tümünde her tür hurda eşya alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanızın alımı için en yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. Hurdacılıkta 26 yıllık deneyim ile güvenilir hizmet veriyoruz. En yakın Beytüşşebap hurdacı firması olarak buradayız. Şırnak’ın her yerinde olduğu gibi Beytüşşebap etrafında da hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerimizi titizlikle yerine getiriyoruz. Tecrübeli Şırnak hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Vergi levhalı Beytüşşebap hurdacı mı arıyorsunuz? Beytüşşebaptaki en profesyonel hurdacı firması Dönüşümsan ile tanışma vaktiniz gelmiş! Özenli çalışmalar yürüterek kazanmayı istemekteyiz.

Beytüşşebapta Hurda Alan Fabrikalar

Beytüşşebap içinde yerinizden hurda kalorifer kazanı ve ikinci el malzeme alımı yapıyoruz. Bugün kü yazıda sizlere Beytüşşebap ta hurda alanlar ile Dönüşümsan arasındaki profesyonel hizmetlerimizi anlatmaya çalışıyoruz.

Beytüşşebapta hurda çinko, zamak hurdası, çelik, kalay hurda, hurda CNC torna artığı alımı yapmaktayız. Hurdası olanların memnun kalmasına öncelik vererek çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Bu neden ile her türlü profesyonelliği ayağınıza getirmeye çalışıyoruz.

Yüksek tonajlı sarı ve hurda alüminyum, kablo hurdası, bakır, kurşun hurdası,çinko, demir alımlarına özel fiyatlar uyguluyoruz. Beytüşşebapta hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öncü durumdayız. Beytüşşebap ta hurda ve ikinci el eşya alım satımı yapıyoruz.

Beytüşşebap’ta Hurda Bakır Alımı

Tonajlı hurda bakır alımı makalemizde daha detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz. Sayfamızdaki hurda bakır fiyatları Beytüşşebap çevresinde geçerlidir. Beytüşşebapın çevresinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Beytüşşebapta bakır hurdası alan hurdacı telefonunu hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün!

Bakırlı petek hurdası, bakır hammadde, hurda bakır tepsi, hurda bakır süs eşyası, levha satacak yer bulmak isteyenlere hizmetlerimizi veriyoruz. Bakır profil, hurda 1/2 bakır boru, soyma bakır, bakır kızıl talaş, hurda yanık bakır, antigron hurda, kırkambar hurda alım faaliyetleri sunuyoruz.

Büyük bakır kazan, bakır tencere hurdası, bakır tel, lama bakır, hurda TTR kırma alım satımı için aradığınızda özel fiyatlar sunuyoruz. Şırnak Beytüşşebap’ta hurda bakır alan geri dönüşüm tesisiyiz.
Beytüşşebap hurda bakır fiyatları bulunan listemizi istemek için arayabilirsiniz.

Beytüşşebap’ta Hurda Kablo Alımı

Beytüşşebapta hurda kablo alan firmalar içinde hizmetlerimizi vermeye çalışıyoruz. Beytüşşebap ta yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Şehir genelinde fare yemez kablo hurdaları, yer altı kablosu, çelik zırhlı kablo hurdaları, hurda çelik içli enerji kablosu alımı esnasında en doğru fiyatı veriyoruz.

Beytüşşebap’ın en iyi hurdacısı ile sizde daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Enya kablo, hurda iç tesisat kablosu, karışık kablo, tek damar kablo, antigron kablo hurdası ticareti yapıyoruz. hurda %40 bakırlı kablolar, hurda %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablo, hurda elektrik kablolar alımı yapıyoruz.

Beytüşşebapın tamamında hurda kablo almaktayız. Daha detaylı bilgi öğrenmek için hurda kablo alan yerler konuyu ziyaret edin. Telefon kablosu, ptt kablo içi deşe hurdaları, yağlı içli ptt kablosu hurdası, ptt kablo hurdaları satarak para kazanmayı arzulayanlar şimdi bizi arayabilir.

Beytüşşebapta Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı hurdası, hurda alüminyum petek radyatör, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum levha alıyoruz. Beytüşşebapta yerinden alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum curufu, hurda klima alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz. Bizlere verdiğiniz önem ve destek sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Buradaki Beytüşşebap alüminyum fiyat listesi güncelliğini koruyor. Sitemizde bulunan alüminyum hurda alanlar içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Her tür tonajlı alüminyum hurdası alıyoruz. Beytüşşebap hurda alüminyum fiyatları bulunan listemize ulaşmak için bize ulaşın.

Hurda alüminyum kartel, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda araiş, alüminyum matbaa kalıbı Beytüşşebap hurdacısıyız. Beytüşşebap’ta hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal elementtir. Rengi gümüş olan, sünek metal türüdür. Sizlerin sayesinde Beytüşşebap ta her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum tencere hurdası, alüminyum bakırlı petek, çıkma alüminyum jant, alüminyum çatı sacı hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Beytüşşebapta Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Beytüşşebap ta hurda sarı alımı yapmaktayız. Beytüşşebap hurdacı Dönüşümsan olarak MS-64 sarı araiş, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, pirinç sarı araiş, MS-70 hurda sarı araiş, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası alıyoruz. Beytüşşebap’ın bütün sokaklarında sarı radyatör hurdası, sarı su saati hurdası, hurda sarı musluk vana, hurda MS-58 sarı külçe, kırkambar sarı hurdası, sarı pirinç talaşı, hurda fosfor araiş Cusn8 alımı yapıyoruz.

Sitemizdeki Beytüşşebap’taki sarı pirinç kilo fiyatını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz. Sarı alan hurdacılar başlıklı içeriği inceleyebilirsiniz.
Beytüşşebap hurda sarı fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın.

Hurda Demir Alan Hurdacı

Hurda demir, dünya genelinde en fazla alınıp satılan metaller içindedir. Sitemizde yer alan Beytüşşebap inşaat demiri fiyatlarını grubumuzdakilere güncel olarak gönderiyoruz. Demir hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.
Beytüşşebap hurda demir fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

Toptan inşaat yıkım hurdası, demir döküm hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, hurda inşaat demiri, pik demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Beytüşşebap hurdacı olarak ekstra demir, teneke hurda, toplama demir, DKP demir hurdası, talaş demir hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Güncel anlık demir hurda fiyatı öğrenmek amacı ile fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alım satımı gönderimizi dolaşmalısınız. Yerinden pencere demiri, demir ev kapısı, tufal hurda, asansör malzemesi hurdası, demir merdiven korkuluğu, Beytüşşebap hurdacısıyız.

Beytüşşebapta Hurda Krom Alan En Yakın Firmalar

Hurda krom alanlar paylaşımını incelerseniz muhteşem olacaktır. Beytüşşebapta hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.
Beytüşşebap hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Dilediğiniz yerden hurda krom 310 talaşı, 304 krom paslanmaz hurda talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurdası, krom paslanmaz 316 hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 310 kalite, 304 paslanmaz krom hurda için nakit ödeme veriyoruz.

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Yapısından dolayı gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor.

Şırnak Beytüşşebap’ta krom imalat artığı hurda, krom paslanmaz 201 hurdası talaşı, 430 krom paslanmaz hurda talaşı, 201 kalite paslanmaz krom hurda, krom 430 kalite hurda, 202 kalite krom hurda, 202 paslanmaz krom hurdası talaşı alıyoruz. Krom hurdası alan Beytüşşebap hurdacı şirketiyiz.

Beytüşşebap 2.El Hurda Sac Alımı

Varil, demir kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretimlerinde kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı, kapı, varil, sandviç panel üretiminde sac elvha kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyaların kullanılmışına sac hurdası denir. Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalarca satın alınır.

Müştemilat tavanı kapatmak için kullanılabilir. Beytüşşebap’ta hurda sac alımı maksadıyla çok geçmeden arayabilirsiniz. Sac; metalin levha şekline getirilmiş biçimidir. Silindirler arasında farklı kalınlıklarda düzleştirilir. Önceden belirlenmiş ölçü ve ebatlarda kesilir.

Hurda Çelik Raf Alımı

Beytüşşebap raf hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Özellikle kapatılan kasaplardan aldığımız reyonlar, mağaza raf hurdası, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, çelik raflar içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir ikinci el raf hurdası satıyoruz. 2. el raf hurdası ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet veriyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda raf alan hurdacı hakkında yazdığımız içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Beytüşşebap Fabrika Sökümü

Fabrika sökerken yıkılacak üretim yerinin etraflıca incelenmesi gerekmektedir. Beytüşşebap fabrika sökümü işinde tecrübeliyiz.

Yıkım işleri yapmak iş güvenliği sebepleriyle riskli işlerdendir. Uzman ekiplerce yapılmalıdır. İnşaatların projeleri diğerinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle yıkım gereksinimi projeye göre tamamlanmalıdır.

Beytüşşebap Hurdacı Fiyatları

Kurumsal Beytüşşebap hurdacısı olarak hurda alımlarını güncel Beytüşşebap hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Buradaki Beytüşşebap hurda fiyatları hergün güncelleniyor. Güncel hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış konuyu inceleyin. Güncel Beytüşşebap hurda fiyatları sormak için arayın.

Beytüşşebap’ta Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Toptan şeffaf pet şişe hurdası, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik, şeffaf naylon poşet hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda Beytüşşebap hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız.

Plastik hammadde, hidrojen (H), Azot, Oksijen (O), karbon ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Beytüşşebap’ta hurda kristal polistiren, ABS plastik, jelatin hurdası, hurda polipropilen alıyoruz. Beytüşşebap hurda pimapen fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayınız.

Beytüşşebap İkinci El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Yıkılmış apartman binalarından elde edilen kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler satıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan boya tabancası, alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası 2.el demir iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Birde batan iş yerlerinden satın aldığımız defolu fayans ve kalebodurlar, laminant parkeler, tavan, kiremitler satıyoruz.

Kağıt Hurdası Alan Hurdacı

Beytüşşebap’ta kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt alıyoruz. Hurda karton koli hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Beytüşşebapta hurda kağıt, karton alan hurda ve geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz.

Müşterinin yolladığı adresten fotokopi kağıdı hurdası, hurda defter, kitap hurdaları, peçete alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra titizlik ile hurda satıcılarına normalden daha yüksek miktarda kazanma imkanı takdim ediyoruz. Beytüşşebap hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayınız. Ederinden fazla fiyata renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, hurda karton, koliler alan yerler içerisindeyiz.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Beytüşşebapta çelik konstrüksiyon fabrika sökümünde tecrübeli uzman kadromuz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Çelik çatı sökümü konusunda tecrübeye sahibiz. Söküm sonrası kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Dayanıklılık açısından en sağlam çelik satı sistemleridir. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatıların yıkım söküm işleri birbirinden farklı yapılmalıdır. Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon spor salonları sökülürken binanın imar projelerine özen gösterilmelidir. Böylelikle ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılacaklar ayrılarak değerlendirilebilir. Kapalı mekânlar için en önemli alan şüphesiz çatılardır. Çelik çatı kaplamaları binaların kullanım süresini kolaylaştırır.

Elektronik Malzeme Hurdası Alımı

Röleler, elektrik trafoları, kontaktörler, IOS telefon işlemcileri, termik röleler, adaptör, GSM baz istasyonu kartları, elektrik pano malzemeleri almaktayız. Fön makinesi, ütü, kombi, klima, vantilatör, mutfak terazisi, bulaşık makineleri, türk kahvesi ve çay makinesi, buzdolabı, merdaneli çamaşır makinesi, fırın, ocak, ütü masası fiyatı sormak maksadı ile irtibata] geçin. Sıfır ve kullanılmış elektrikli ev aleti alırken nakit ödemeler yapıyoruz. Hurda Bilgisayar parçaları porselen işlemci, taşınabilir hard disk, ram, fotokopi makinesi, server, yazıcı, elektronik kart, ses kartı, ADSL modem, power, ekran kartı, DDR rulo artıkları, lcd monitör, resim tarayıcı, eski ana kart alıyoruz.

Beytüşşebap’ta Hurda Çinko Alım Satımı

Antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Ancak nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Elementler içinde yer alan çinko amonyak, siyanür, amin, halojen iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler meydana getirmektedir. Çinko, yeryüzünde en çok bulunabilen metal elementlerdendir.

Çinko mavimsi açık gri renklidir. Beytüşşebap’ta hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alımı yapan hurdacıyız.

Akü Hurda Alımı

Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanmakla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte alıcıya akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak çok yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj düzeltmek için akülerin görevidir.
Beytüşşebap hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Beytüşşebap ta hurda kuru akü, sulu akü hurdası, küçük akü hurdaları alım hizmetleri veriyoruz. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatörlerden faydalanılmaktadır. Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik biçimde vermeye yarayan depolardır. Aküler; motorsikletler ve benzeri elektrik enerjisi ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bir takım elektrikli aletlerde kullanılmaktadır.

Beytüşşebap Hurdacılar Sitesi

Beytüşşebap OSB hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 step motor hurdası alıyoruz.

Hurda imalat artığı, motor hurda, karbür, hurda şablon nikel, titanyum satmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

Şırnak Beytüşşebap hurdacılar sitesi içinde hizmet sunuyoruz. Lakin hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası almıyoruz. Dolayısıyla hurda araç parçası için edilen çağrıları cevaplamıyoruz. Eminiz ki Beytüşşebap oto sanayi sitesinde çıkma oto parçası alıp satan hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Rica ediyoruz bu tür işlerinizde alım satımı yapan firmaları arayın.

Beytüşşebap ta Hurda Kurşun Alan Hurdacılar

Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller arasında yer alır. Bilindiği üzere mühimmatlarda, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtım malzemelerinde, kablo izolasyonu, akü imali, benzin katkısı olarak, pigmentlerde, alaşımlarda kurşun metali kullanılmaktadır. Doğada doğal olarak bulunmaktadır. Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme vb aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle işlenmektedir. Dönüşümsan olarak Beytüşşebap ta Minare ve çatı kurşunu, levha kurşun, kurşun oluk, kurşun boru hurda için yerinize uzman personel yönlendiriyoruz. Ayrıca Beytüşşebapta çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayın.

Hurda Cam Alım Satımı

Genellikle renkli gazoz şişesi, içecek şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, meşrubat şişesi, soda şişesi, kola şişesi, konserve şişesi, kırık araba camı hurdası, renkli cam şişe hurdası şekillerinde cam hurdası bulunmaktadır. Beytüşşebap genelinde hurda cam alanlar içindeyiz. Genellikle renkli gazoz şişesi, içecek şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, meşrubat şişesi, soda şişesi, kola şişesi, konserve şişesi, kırık araba camı hurdası, renkli cam şişe hurdası şekillerinde cam hurdası bulunmaktadır.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

İş görecek durumda restoran tipi bulaşık makinaları, mermer tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. Temiz krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satan firmalar firmamızı arayabilir. Köpüklü ayran makineleri, doğalgazlı çay dobajı, tabldot, kıyma çekme makinesi dişlisi, su sebili, espresso makinesi, pop corn makineleri ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, endüstriyel aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, paslanmaz yemek dilendiricileri, sanayi tipi yemek ocağı ve benzeri sanayi tipi otel ve mutfak ekipmanlarını incelemeniz amacı ile sizleri işyerimize davet ediyoruz. Endüstriyel restoran mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz.

Beytüşşebap’ta Jeneratör Hurdası Alanlar

Elektrik kesilen bölgelerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. 2.el jeneratör alım satım hizmeti sunuyoruz. Beytüşşebap 2.el jeneratör fiyatları için arayınız.

Uzun kullanım sonucu her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Fakat 2.el jeneratör bozuk olsa dahi alıcı bulur. Hurda jeneratör satanlar bizden teklif istemeden karar vermeyin.

0 (536) 562 43 66
Whatsapp İle Yazın