Daday Hurdacı

Daday’da geri dönüşümcülük yapanlar içinde her türlü ikinci el inşaat malzemeleri ticareti yapıyoruz. Dönüşümsan hurda satacaklara durmadan hizmet veriyor.

Kastamonu Daday bölgesi etrafında hurda alım firmasıyız. İşinin ehli Daday merkez hurdacı olarak avantajlı fiyat listesi ile adresinize geliyoruz.

Nakite çevireceğiniz her çeşit hurdayı almak amacıyla dilediğiniz adrese araçlarımızı gönderiyoruz. Miktarı yüksek hurda eşya satımında piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Daday hurdacı firmalar arasındayız. Ne kadar hurdanız olursa olsun zamanınızı durduk yere geçirmeden aşağıdaki cep telefonunu tuşlayıp 3 dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Daday hurdacı firması olmanın haklı onurunu yaşıyoruz. Daday hurda piyasasında kullanılan anlık hurda fiyatlarıyla alım satım hizmeti vermekteyiz.

Daday’daki hurdacı firmalar içerisinde liderlik yapıyoruz. Daday’da hizmet veren Dönüşümsan deneyimleri ile Dadayda hurdacılık faaliyetlerine yeni atılımlar kazandırıyoruz.

Hurda alım satımlarında tecrübe ile hurda malzemenizi değerinde peşin ödeme ile almaktayız. Daday’ın her sokağında hurda malzeme ve temiz kullanılmış ofis mobilyası alımı yapıyoruz. Malzeme alımı yaparken bedelini taşıma sırasında peşin olarak ödüyoruz.

Daday da Hurdacı Telefonu

Daday hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Yirmi altı yıldır binlerce kilo hurda çinkoyu geri dönüşüme kazandırabildik. Dönüşümsan’ın özverisiyle ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

Daday hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayın, anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satın.

Gördüğünüz üzere geri dönüşüm geleceğe katkı sağlamaktır. Şayet sizler de isterseniz hurdanın satışını yaparak bize katkı sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık fiyat listesi istemek amacıyla cep telefonumuzu tuşlamanız yeterlidir.

Daday’daki Hurdacı Firmalar

Dadayda geri dönüşüm firması olarak Daday’ın çevresinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurda için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz. Kurumsal anlayışla kazanmak istiyoruz.

Yirmi altı yıllık sektörel tecrübe ile piyasaya ferah bir nefes getiriyoruz. En yakın Daday hurdacı firması olarak hurda satacağınız adrese araç gönderiyoruz. Kastamonunun tümünde yaptığımız gibi Daday genelinde de hurda alım satım hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Kurumsal Kastamonu hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sizde her nevi hurda krom satışı yapmak sebebi ile mobil hatlarımızı aramalısınız. Daday’da hurdacı mı arıyordunuz? Daday’ın tecrübeli geri dönüşüm firması Dönüşümsan hizmeti ayağınıza getiriyor!

Dadayda Hurda Alan Yerler

Daday’da çinko hurda, hurda CNC artığı, kalay hurda, hurda çelik, antimon zamak hurda alıyoruz. Dadayda adresinizden hurda sarı ve ikinci el malzeme alım satım işleri yapmaktayız. Daday da her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Bugün size Daday’da hurda alanlar ile bizim aramızdaki farkı anlatacağız.

Müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli tutarak sürüm sayesinde daha çok kazanmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği kapınıza kadar getirmekteyiz. Tonajlı kurşun, demir, çinko hurda, alüminyum hurdası, hurda bakır, kablo hurda ve sarı alımında yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Daday da hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile lider konuma geçiyoruz.

Dadayda Hurda Bakır Alan En Yakın Firmalar

Bakır alan hurdacılar bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Daday hurda bakır kg fiyatı ile hizmet veriyoruz. Soyma bakır, 1/2 bakır boru hurdası, bakır (kızıl) talaş hurda, kalın bakır profil hurda, bakır yanık hurda, antigron bakır kırma, kırkambar hurda alım satımı yapıyoruz. Kastamonu Daday’da hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Daday hurda bakır fiyatları sormak için bize ulaşın.

Bakır levha, bakır petek, hammadde, eşya, hurda bakır tepsi alıyoruz. Daday merkezde bakır hurda ticaretinde gerekli deneyime sahip kurumsal firmayız. Hurda bakır alan Daday hurdacı iş yerimizi şimdi arayarak tecrübeli hizmetimizin tadını yaşamaya başlayın! Bakır lama hurdası, hurda bakır kazan, TTR kırma, bakır tel, bakır tencere alıyoruz.

Daday’da Hurda Kablo Alan Hurdacılar

%30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kabloları alımında liderlik ediyoruz. telefon kablo hurdası, ptt kablo içi hurdası, hurda ptt kablosu içi yağlı, hurda ptt kablosu satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Güncel sayfamızdaki hurda kablo alanlar konuyu inceleyebilirsiniz. Daday’da hurda kablo alan fabrikalar içindeyiz.

Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Daday’ın en iyi hurdacısı Dönüşümsan ile sizde daha çok para kazanabilirsiniz.

Daday da kablo hurdası alımı yapıyoruz. Hurda tek damar kablolar, enye kablo hurdası, karışık kablo hurdaları, iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları alıyoruz. Daday da fare yemez kablo, çelik zırh kablo hurdası, çelik içli kablo hurdası, hurda yeraltı enerji kablosu alım satımı esnasında en yüksek fiyatı vermekteyiz.

Daday Alüminyum Hurda Alanlar

Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek metal türüdür. Sizin sayesinde Daday’da daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. 26 yıldır hizmet veren firmamız Dönüşümsan’a güvendiğiniz sebebi ile size şükran duyuyoruz. Sitemizdeki Daday hurda alüminyum fiyatları günceldir.

Eski alüminyum tencere, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum petek, alüminyum çatı sacı alımı yapan firmayız. Yerinden profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant, hurda alüminyum radyatör alımı için aramanızı bekliyoruz. Daday alüminyum hurda alan hurdacılar içinde lideriz. Hurda araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum kalıp, alüminyum profil hurdası alıyoruz.

Her tür toptan alüminyum hurdası nakit alınır.
Daday hurda alüminyum fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Alüminyum talaş, alüminyum radyatör, hurda alüminyum levha, alüminyum kutu hurda, alüminyum makine artığı ticareti için arayın.

Daday’da Pirinç Sarı Hurda Alımı

Sitemizde yayınlanan Dadaydaki sarı pirinç kilo fiyatını arzu edenlere ücretsiz yollamaktayız. Sitemizdeki hurda sarı alan hurdacı yazıya göz atabilirsiniz.
Daday hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizlerle irtibata geçin. Daday hurdacı firma Dönüşümsan firmamızla hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Dönüşümsan olarak sarı pirinç araiş hurdası, araiş sarı, MS-64 pirinç sarı araiş, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda, çubuk ucu parça sarı hurdası alımında en doğru fiyat bilgisini uyguluyoruz. Daday’ın tamamında hurda sarı talaşı, sarı külçe hurdası, hurda sarı musluk, hurda fosfor bronz Cusn8, hurda sarı oto radyatörü, kırkambar sarı hurdası, hurda su saati alanlar içindeyiz.

Hurda Demir Alan Daday Hurdacı

Anlık güncel hurda demir fiyat listesi öğrenmek nedeni ile fazla gecikmeden arayın. Demir hurda alanlar sayfamızı gezmek bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Yerinden pencere demiri, tufal hurdası, asansör malzemeleri, demir ev kapısı, demir trabzan, için peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda demir alanlar arasındayız.
Daday hurda demir fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda çokça bulunan metaller içinde bol miktarda bulunur. Buradaki Daday demir hurdası kilo fiyatını bedelsiz yollamaktayız.

Daday da extra demir hurda, hurda teneke, hurda demir talaşı, toplama demir hurda, DKP demir hurda için piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Toptan hurda inşaat demiri, demir döküm, yıkım hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, pik demir hurdası alırız.

Dadayda Hurda Krom Alım Satımı

Daday da hurda krom Daday hurdacı firmaları içindeyiz. Daday hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır.

Kastamonu Dadayda 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 430 kalite krom hurda, hurda krom paslanmaz 202, krom makine parçası, krom paslanmaz 202 kalite hurdası talaşı, 201 kalite krom hurda, 201 kalite paslanmaz krom hurda talaşı almaktayız. Krom paslanmaz hurdası alan Daday hurdacı firmasıyız.

Hurda krom alım satımı bölümümüzü mutlaka dolaşmalısınız. Konumdan paslanmaz krom 316 hurdası, 316 krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 304 hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurda talaşı, 310 krom paslanmaz hurdası, 304 krom paslanmaz hurdası alımlarında iyi fiyat sunuyoruz.

Daday Hurdacılar Sitesi

Kastamonu Daday hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi dilediğiniz yere getirmekteyiz. Kesinlikle hurda araç veya araba hurdası alıp satmıyoruz. Bu neden ile hurda araba yedek parça için aramamalısınız. Şüphesiz ki Daday sanayisinde çıkma araba parçası ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hurdacı firmaları mevcuttur. Lütfen bu tarz isteklerinizde o firmalarla irtibata geçiniz.

Daday organize sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası alımı yapıyoruz.

Nikel hurdası, karbür hurda, motor hurda, titanyum hurdası, hurda imalat artığı alımı yapmaktayız.

Çinko Hurda Alan En Yakın Firmalar

Element olan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonları ile kompleks bileşikler meydana getirir. Çinko, antik çağlardan bu yana biliniyor. Ancak üretimi ve kullanılması tam anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir. Mavimsi açık gri renktedir.

Daday’da çinko levha, çinko çatı sökümü alan hurdacı firmasıyız. Çinko metali, yerkabuğunda en çok miktarda yer alan elementlerdendir.

Hurda Çelik Raf Alan Firmalar

Genelde ekipmanını yenileyen işyerlerinden temin ettiğimiz mağaza rafları, teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raflar, demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2. el hurda raf satan hurdacı firmalar arasındayız. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak maksadıyla hurda raf alan hurdacı firmalar hakkında yazdığımız içeriğimizi ziyaret etmelisiniz.

Hurda market rafı alıyoruz. Daday hurda metal raf fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz.

Daday Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökümünden önce yıkılacak imalathanenin detaylı biçimde dolaşılması gerekiyor. Bina yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebebiyle riskli işlerdendir. Deneyim kazanmış ekiplerce yapılmalıdır. Yapıların inşa projeleri kendisine özgü olabilmektedir. Dolayısı ile yıkım gereksinimi farklı tamamlanmalıdır. Daday’da fabrika yıkım ve söküm işlerinde profesyoneliz.

Daday 2 el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

Sanayi tipi ikinci el cafe ve lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz. Temiz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma makinesi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Titizlikle kullanılmış mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, lokanta tipi bulaşık makinası, buz makinesi alıp satmaktayız. Çay ocağı malzemeleri, bardak mısır arabası, su sebili, espresso makinesi, tabldot, kıyma makinesi dişlisi, ayran makinesi bulunduruyoruz. İşyerimize mevcut olan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, evye, krom paslanmaz küvet, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirici, restorant tipi set üstü ocak ve benzeri endüstriyel tipi otel ve mutfak alet edavatını yakından incelemek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz.

Plastik Hurda Alımı

Plastik, Oksijen, (C) karbon, (H) hidrojen, azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Daday’da ABS plastik hurdası, jelatin hurdası, kristal polistiren, polipropilen alıyoruz.
Daday hurda plastik fiyatları bulunan listemizi talep etmek için bizlerle irtibata geçin.

Dilediğiniz yerden mavi ve kırmızı kapak hurdası, pimapen artığı, şeffaf naylon poşet, hurda kırkambar plastik, şeffaf pet şişe hurdası alımında güncel fiyat sunuyoruz.

Sac Hurda Alan Yerler

Veranda tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilir vaziyette sac hurdası alabilirsiniz. Daday hurda sac alım satım hizmeti sunduğumuz yerler arasındadır. Sac; metallerin ince veya kalın levha şekline getirilmiş biçimidir. İki merdane arasında değişik kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş ebatlarda şeritler halinde kesilmektedir.

Demir kapı, varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretimi sırasında sac elvha kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli otomobillerin kaplamasında, gemi, uçak gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, sandviç panel, çatı kaplaması üretilirken levha sac kullanılmaktadır. Bütün bu eşyaların kullanılmışına sac hurdası denilir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan yerler için önemlidir.

Daday Hurdacı Hurda Fiyatları

Hurda demir fiyatları 2022 konulu konuya göz atabilirsiniz. Tecrübeli firma olarak tüm hurda alımlarını en güncel hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Güncel Daday hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için arayın. Sayfamızdaki Daday hurda fiyatları anlık güncelleniyor.

Dadayda Jeneratör Hurda Alan Hurdacı

İkinci el jeneratör alıyoruz. Daday 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayınız. Her malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ancak ikinci el jeneratörler çalışmasa da atıl sayılmazlar.

Yaşamı kolaylaştırılan elektiriğin erişilemediği yerlerde elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır. Hurda jeneratör satanlar bizden teklif isteyebilirsiniz.

Hurda Kağıt Alanlar

Kitap hurdası alan yerler hakkındaki kesinlikle okumalısınız. Dadayda kağıt, karton hurdası alım satımı yapmayı sürdürmekteyiz. Daday yakınlarında kuşe kağıt hurda, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Avantajlı kilo fiyatlarıyla beyaz kağıt hurda, karton hurda, hurda koli, hurda karışık renkli kağıt alanlar arasındayız. En güncel fiyatlarla kitap, A4 kağıt hurdası, selpak peçete hurdası, defterler alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılık sayesinde hurda satmak isteyenlere daha çok miktarda kazanma şansı sunuyoruz.
Daday hurda kağıt fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza ulaşın.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Doğadaki kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir. Dünyada nabit olarak çıkarılmaktadır. Yaşam alanlarımızda mühimmat üretiminde, akü imali, kabloların izolasyonunda, çeşitli alaşımlarda, pigmentler ve kimyasal maddelerde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, radyasyon yalıtımlarında kurşundan faydalanılmaktadır. Kurşun tarihten günümüze sıklıkla kullanılan metallerden biridir. Daday hurdacı Dönüşümsan olarak yağmur oluğu, hurda levha kurşun, Çatı minare kurşunu, kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Daday’da çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat teklifi sunuyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayabilirsiniz.

Daday’da Hurda Akü Alanlar

Sulu akü hurdası, küçük akü hurdası, kuru akü hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Akü; otomobiller ve benzeri enerji ihtiyacı bulunan taşıma araçları ile bir takım elektronik alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanmayla sınırlı değildir. Bunlarla birlikte alıcıya akım göndermek, voltajı dengelemek yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj düzeltmek maksadı ile akü kullanılarak cihaz korunmaya alınır.
Daday hurda akü fiyatları öğrenmek için arayınız. Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarayan depolama araçlarıdır. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatörden faydalanılır.

Daday 2.El İnşaat Malzemesi Alımı

Şantiyelerde boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri 2.el vidalı iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Yıkılan market vb binalardan ayırılan hala kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Ayrıca batan depolardan satın almış olduğumuz defolu fayans, tavan, kiremit, laminant parkeler satıyoruz.

Daday da Elektronik Hurda Alan Yerler

Şarj cihazı, trafolar, elektrik panosu, GSM baz kartları, röleler, tuşlu telefon kartı, kontaktörler, termik röleler almaktayız. Ütü masası, 7 programlı bulaşık makineleri, vantilatör, tartı, çay ve türk kahvesi makinesi, ocak, fırın, klima, mini buzdolabı, kombi, fön makineleri, ütü, çamaşır makineleri alıyoruz. Her nevi elektrikli eşya alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası güç kaynağı, sarı göbek işlemci, VDSL modem, DDR Rulo, server, ram, ekrankartı, eski anakarat, LCD monitör, SSD harddisk, ses kartı, lazer yazıcı, fotokopi makinesi, scanner, elektronik kart alıyoruz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Kastamonu Daday’da çelik konstrüksiyon fabrika sökümünde tecrübeli çalışanlarımızla güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrike spor kompleksleri sökümlerinde binanın inşaat projelerine dikkat edilmelidir. Bu sayede ikinci el çatı makasları ve 2.el çelik malzemesi şeklinde satılacaklar değerlendirilebilir. Çelik çatı makası söküyoruz. Sökümden kalan çelikler geri dönüştürülebilir. Mekanların en önemli yeri hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatı kaplamaları uzatmaya yarar. Kolaylık bakımından en uzun ömürlü çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı projelerinin yıkım sökümü ötekinden değişik yöntemlerle tamamlanır.

0 (536) 562 43 66
Whatsapp İle Yazın