Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır alan firmalar arasında bulunan DönüşümSAN ile bakır hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. İstanbul hurdacı firması olarak adresten bakır hurda alımı yapıyoruz.

Sadece İstanbul da değil Türkiye genelinde bakır alan firma olarak kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Ayrıca piyasadan daha yüksek fiyat alımını garanti ediyoruz. Elinizdeki her çeşit değerli madenleri bizimle geri dönüşüme kazandırarak, para kazanabilirsiniz.

Bakır alımı yapan firma olarak 26 yıldır bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Bakır alan geri dönüşüm firmaları içinde bizleri tercih edenlere kolaylık sağlıyoruz. Yalnızca aramanız yeterlidir. Böylece, dilediğiniz adrese geliyoruz. Eğitimli ve alanında uzman ekibimizi yolladığınız konuma yönlendiriyoruz. Bakırınızın tartımını özenle tamamlıyoruz. Türüne ve miktarına göre özel fiyat çıkarıyoruz.

Size sunulan fiyatı kabul ederseniz, çıkarılan tutarı nakit ödüyoruz. Uzun yılların kazandırdığı tecrübeyle müşterilerin isteklerini başarıyla karşılıyoruz.

Geri dönüşüme kazandırılan bakırların yeni eşya üretimlerinde kullanıldığı biliyor musunuz? Sizlere çöp gibi gelen malzemeler imalathanelerin ihtiyaç duyduğu hammaddeleri karşılamaktadır. Satmak istediğiniz her nevi bakır eşya için firmamıza ulaşabilirsiniz. Telefonun diğer ucunda aramanızı bekliyoruz.

Tonajlı hurda bakır alımı yapan yerler arasında yüksek fiyat garantisiyle lider konuma yerleşiyoruz.

Bizim gibi firmalar ne tür bakır çeşitlerini alıyor? Merak ediyorsanız yazımızın tamamını okumanız gerekmektedir. Mümkün olduğunca kısa ancak bilgi doldu bir makale yazmaya özen gösteriyoruz.

Hurda Bakır Fiyatları 2022

Hurda bakır alan hurdacı firma olarak güncel bakır fiyatları içeren bir sayfa oluşturduk. Her makalede ayrı ayrı anlatmak yerine, tek bir fiyat listesini düzenlemek çok daha kolay oluyor. Dolayısıyla bakır fiyatları dahil tüm hurda fiyatlarını aynı listeden takip etmek zorunda kalabilirsiniz. Lakin güncel hurda bakır fiyatları dahil tüm malzemeleri tek bir yerden takip etmek işinizi kolaylaştıracaktır. Öncelikle, fiyat listemizi inceleyebilirsiniz. Daha sonra size ulaşabilmemiz için hurda bakır alan hurdacı firma olarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Son Güncelleme: 04-08-2022 Saat: 11:09

Hurda Bakır ÇeşitleriKG Fiyatı
Fosfor Bronz Araiş (CuSn8) Hurdası Kg Fiyatı163.28 TL
Soyma Bakır Hurdası Kg Fiyatı142.48 TL
Lama Bakır İmalat Artığı (Elektrolitik) Hurdası Kg Fiyatı142.48 TL
Antkron Kırma (Kalın kırma) Hurdası Kg Fiyatı142.48 TL
Ttr Kırma (İnce Kırma) Hurdası Kg Fiyatı142.48 TL
Külçe Bakır %98 Hurdası Kg Fiyatı124.80 TL
Bakır Talaşı Hurdası Kg Fiyatı131.04 TL
Kırkambar Kırma Bakır Hurdası Kg Fiyatı131.04 TL
Kırkambar Bakır Hurdası Kg Fiyatı128.96 TL
Kızıl Parça Rg5 (Dişli ,Yatak,Burç vb.) Hurdası Kg Fiyatı133.12 TL
Kızıl Talaşı RG5 Hurdası Kg Fiyatı121.68 TL
Araiş Sarı Ms-70 Hurdası Kg Fiyatı110.24 TL
Araiş Sarı Ms-64 Hurdası Kg Fiyatı108.16 TL
Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı) Hurdası Kg Fiyatı101.92 TL
Sarı Külçe Ms58 Hurdası Kg Fiyatı96.72 TL
Çubuk Talaşı Ms58 Hurdası Kg Fiyatı96.72 TL
Kırkambar Sarı Hurdası Kg Fiyatı86.32 TL
Radyatör (Oto Radyatör) Hurdası Kg Fiyatı86.32 TL
Su Saati (Sökülmemiş) Hurdası Kg Fiyatı74.88 TL
Alüminyum Bronz Talaşı Cu75-80 (Alaşımlı) Hurdası Kg Fiyatı75.92 TL
Çinko Hurdası Kg Fiyatı49.92 TL
Kurşun Levha (Hurda) Hurdası Kg Fiyatı36.40 TL
CuNi30 Beyaz bafon Hurdası Kg Fiyatı187.20 TL
Hurda Bakır Fiyatları 2022

Hurda Bakır Alan Firmalar

İstanbul da bakır madeni içeren malzemelerin hepsi için peşin parayla ödeme yapıyoruz. Ancak bakır hurdası grubu fiyatları türleri baz alınarak, içerdiği oranla hesaplanmaktadır.

  • Soyma Bakır
  • %98 Külçe Bakır
  • Yanık Bakır
  • Lama Bakır
  • Trafo Bakırı
  • Bakır Bobin
  • Plaka Bakır
  • Bakır Boru
  • Bakır Talaşı

Güncel ve anlık hurda bakır fiyatları ile hurda bakır alan firmalar arasındayız. En güncel fiyat bilgisine ulaşmak amacıyla irtibata geçiyoruz. Bugün sizlere bakır nedir? Kilosu kaça gider? Detaylıca açıklıyoruz.

Bakır nedir?

Bakır; 8,95 yoğunluğa sahiptir. Atom numarası 29’dur. Erime eşiği 1084 °C’dir. Isı ve elektriği altın ve gümüş kadar iyi iletmektedir. Doğada birleşik veya serbest olarak bulunabilmektedir. Kolay işlenmektedir. Kuyumculuk ve kabloların üretimi dahil pek çok sektörde kullanılmaktadır. Eski çağlardan bu zamana kadar yüzlerce alanda kullanılmıştır.

Bakır kablo nedir?

Kabloların içerisine elektrik iletebilmesi damar denilen teller yerleştirilmektedir. Damarları bakırla oluşturulan kablolara bakır kablo denilmektedir. Bakır kablo akımlara karşı direnç göstermektedir. Bu nedenle sinyalleri olduğundan daha uzağa taşımaktadır. Sektörel anlamda oldukça çok ihtiyaç duyulmaktadır. Böylelikle hurda bakır alan firmalar tarafından önem kazanmaktadır.

Bakır Kablo Hurdası Nedir ?

Elektrik akımı iletirken kullanılan bakır kablo hurdası içerisindeki bakır tellerin yıpranmasıyla oluşmaktadır. Yanmış, kopuk işlemsiz bakır kabloların değişiminden sonra elde edilen hurdaların kırıldıktan sonra eritilerek, ülke ekonomisine kazandırılması önemlidir. Bakır kablolarınızı geri dönüşüme kazandırıp, ülkemizin ekonomik gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Geri dönüşüm için hurda bakır alan firmalar ülkelerin ithal etmesi gereken hammaddelerin büyük bir bölümünü karşılamaktadır.

0 (536) 562 43 66
Whatsapp İle Yazın