İdil Hurdacı

İdil geri dönüşüm firması olarak hurda malzeme ticaretinde piyasadan yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Satacağınız hurdayı almak amacıyla özel ekip oluşturduk.

İdil hurdacısı olarak avantajlı fiyat listeleri ile faaliyet yürütüyoruz. Hurda alımlarında değerini yüklerken size özel fiyat listesiyle hesaplıyoruz. İdilin tamamında kullanılmış eşyalar ve hurda ticareti yapıyoruz.

İdil hurdacısı firmamız Dönüşümsan sizlere geceleri de hizmet vermektedir. İdilde hurdacı firmasıyız.

Deponuzda ne kadar hurdanız olursa olsun vaktinizin değerini bilerek firmamız ile iletişim kurup 1 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi edinebilirsiniz. İdil hurdacıları içinde hizmetlerimiz ile öncülük ediyoruz. İdil de hurda alımı yapanların en hızlısı olarak hizmet detaylarımızı firmamız ile çalışanlar için açıklamaktayız.

İdil hurda borsasındaki hurda fiyatları ile alım hizmetleri için telefonlarımızı firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İdil hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

İdil’de hizmet veren Dönüşümsan firmamız ile hurdacılık faaliyetlerini profesyonel anlayış ile birleştiriyoruz. Hurda malzeme alımında ilgiyle rakiplerimizden fazla hurda fiyat teklifleri sunabilmekteyiz.

İdil de Hurda Alan Firma

İdil de yerinden hurda almaktayız. İdilde kalay hurda, üretim artığı, çinko, zamak antimon, hurda çelik alım satımı yapmaktayız. Bugün kü yazımızda siz değerli müşterilere İdil de hurda alan yerler ile bizim aramızdaki kalite farklarını açıklamaya çalışmaktayız. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımlarında fiyatlar uyguluyoruz. İdil’de hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncü konumdayız. İdilde hurda malzeme alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Müşterilerin memnun kalmasını önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı düşünüyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getirmeye çalışıyoruz.

İdil’de Hurdacı Telefon Numarası

İdil hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. İdil adresten her çeşit hurda alımı her tür hurda alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu sebep ile hurda satışı yapmak sebebiyle bizleri tuşlayabilirsiniz.

Zaman kaybetmeden arayıp, günlük hurda fiyatları ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bilindiği üzere geri dönüşüm geleceğe katkı sağlamaktadır. Sizde isterseniz elinizde bulunan hurda malzemenin geri dönüştürülmesini sağlayarak ülkemizin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. 1996 senesinden şimdiye on binlerce ton maden hurdasını geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Bu sayede gereğinden az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

İdil Hurdacı Firma

Siz değerli müşterilerimizde her türde hurda inşaat demiri satışı yapmak sebebi ile telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Kurumsal anlayışla daha fazla kazanç elde etmeye önem vererek kalitemizi arttırmaktayız. Deneyimli İdil hurdacısı mı arıyordunuz? İdil’deki en profesyonel hurdacı firma Dönüşümsan hizmeti yerinize getiriyor!

İdil hurdacısı olarak İdil’in her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın transferi için müsait hurda taşıma personellerimizi göndermekteyiz. Sektörel anlamda Yirmi altı yıllık deneyimle sektöre ferah bir nefes getiriyoruz. En yakın İdil hurdacı firmamızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Şırnakın her tarafında yaptığımız gibi İdil genelinde de hurda alım satım servislerimizi devam ettirmekteyiz. Profesyonel Şırnak hurdacı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

İdil’de Krom Hurda Alım Satımı

Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Şırnak İdil de krom paslanmaz 430 hurda, 202 paslanmaz krom hurda talaşı, krom 201 kalite hurda, 202 kalite krom hurda, 430 kalite krom hurda talaşı, krom imalat artığı hurda, 201 paslanmaz krom hurda talaşı alıyoruz.

Adresten 310 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 316 kalite krom hurda, paslanmaz krom 304 kalite hurda, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, hurda krom paslanmaz 310, krom 304 kalite hurdası talaşı alımı yapıyoruz. İdil’de hurda krom İdil hurdacısıyız.
İdil hurda krom fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Krom hurdası alanlar içerisindeki İdil hurdacı şirketiyiz. Krom hurdası alımı krom hurdası konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın.

İdil Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Levha, hurda bakır petek, bakır ham madde hurdası, bakır eşya hurdası, hurda bakır tepsi alıyoruz. İdilde hurda bakır alan hurdacı firmalar arasındayız. İdil hurda bakır fiyatları sormak için bizimle iletişime geçin.

Hurda 3/8 bakır boru, hurda yanık bakır, soyma bakır hurdası, kırkambar hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, ince bakır profil hurdası, bakır (kızıl) talaş hurdası alımı yapıyoruz. İdil merkezinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır tel, bakır tencere hurdası, TTR kırma, lama, eski bakır kazan alıyoruz. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha geniş bilgi bulunuyor. İdil hurda bakır fiyat listesi içeren içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Bakır hurdası alan İdil hurdacı firmamızı zorlanmadan arayarak profesyonel servislerin keyfini yaşayın!

İdil’de Alüminyum Hurda Alımı

Hurda alüminyum sac, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tencere ticaretiyle uğraşan firmayız. Alüminyum araiş, piston, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum kalıp, alüminyum profil hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Alüminyum talaş hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum levha hurdası, alüminyum imalat atığı, alüminyum kutu ticareti yapmaktayız.

Bu sayfadaki İdil hurda alüminyum ton fiyatlarını talep edenlere ücretsiz yolluyoruz. Şırnak İdil’de hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Konumdan parça alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curufu, hurda klima alüminyum radyatör, alüminyum eloksallı profil almak için aramanızı beklemekteyiz. Müşterilerimizin destekleriyle İdil de daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Her çeşit toptan hurda alüminyum alımı yapıyoruz.
İdil hurda alüminyum fiyatları için bize ulaşın.

Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir element. Gümüş renkte, sünek bir metal cinsidir. Firmamıza güvendiğiniz nedeniyle sizlere şükran duyuyoruz.

İdil de Hurda Kablo Alanlar

İdilde hurda kablo alan yerler içinde hizmetlerimizi sunuyoruz. Çevremizde yeraltı enerji kablosu, hurda çelik zırhlı kablolar, hurda fare yemez, yer altı kablosu alım satımında en doğru fiyatı biz veriyoruz. Anlık sitemizdeki kablo alan hurdacı metne göz gezdirebilirsiniz.

İdil in en büyük hurdacısı ile ticaretin onurunu yaşıyoruz. %40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablosu alımında öncüyüz.

Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kablosu içi, hurda telefon kablosu, ptt kablosu satacak olanlar hemen arayın.

Karışık kablo, iç tesisat kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları, tek damar kablolar, enye kablo hurdaları ticareti yapıyoruz. İdil şehir merkezinde kablo hurda alanlar arasındayız.

İdil’de Pirinç Sarı Hurda Alanlar

İdil’in tamamında hurda sarı radyatör, su saati, sarı musluk hurdası, hurda sarı pirinç talaşı, kırkambar sarı, hurda bronz fosfor Cusn8, külçe sarı alıyoruz. Sitemizdeki İdil merkezi hurda sarı fiyatları günceldir. Bloğumuzda bulunan hurda sarı alan yerler içeriğe göz atın. İdil hurda sarı fiyatları öğrenmek için bize ulaşın.

Dönüşümsan adına İdil de hurda sarı ticareti alan hurdacıyız. İdil hurdacı Dönüşümsan olarak çubuk sarı talaşı, hurda sarı araiş MS-64, hurda sarı araiş MS-70, sarı pirinç araiş, MS-58 hurda sarı çubuk ucu almaktayız.

İdilde Hurda Demir Alımı

Yerinden asansör malzemeleri, pencere demiri, demir ev kapısı, tufal, demir trabzan hurdası, alım satımı yapıyoruz. Hurda demir, İdil de en fazla bulunabilen metaller arasındadır. Sayfamızdaki İdil inşaat demiri ton fiyatını grubumuzdakilerle ücretsiz paylaşıyoruz. Hurda demir alan hurdacılar içerisindeyiz.

İdil de ekstra demir hurda, toplama demir hurda, dkp demir hurdası, demir talaşı, teneke alıyoruz. İdil’de yüksek tonajlı inşaat demir hurdası, inşaat hurdası, hurda demir pik, inşaat demiri çubuğu, döküm demir hurdası alıyoruz. Güncel hurda demir fiyatı edinmek sebebi ile İdil hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alım satımı gönderimizi incelemek öğrenmenizi sağlayacaktır.

Kağıt Hurda Alanlar

Adresten fotokopi kağıtları, hurda okul kitabı, defter, kağıt havlu peçete alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılık sayesinde satıcılara çok daha yüksek kâr elde etme şansı iletiyoruz.
İdil hurda kağıt fiyatları sormak için arayın. derinden çok fiyata beyaz kağıt, hurda koli, hurda karton, karışık renkli kağıt alıyoruz. Hurda kağıt alan firmalar hakkındaki okuyabilirsiniz. İdilde hurda karton ve kağıt almaktayız. İdilde bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, gazete hurdası alıyoruz.

İdil’de Hurda Raf Alımı

Hurda çelik raf alımı tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. 2.el market rafı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyatları incelemek için hurda raf alan yerler hakkında bilgi verdiğimiz makaleye göz atmanız yeterli olacaktır. İdil hurda raf fiyatları listesine ulaşmak maksadı ile telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Genelde hizmet vermeyi bırakmış elbisecilerden temin ettiğimiz hurda market rafı, çelik raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, teşhir rafları, demir raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el hurda raf satışı yapıyoruz.

Çinko Hurdası Alım Satımı

Çinko madeni, yeryüzünde en fazla miktarda bulunan metal elementlerdendir. Elementler içerisinde yer alan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile kompleks bileşikler meydana getirir. İdil de çinko çatı sökümü, hurda çinko levha İdil hurdacısıyız.

Çinko, eski çağlardan bu yana bilinmektedir. Ancak kullanım amacı ve üretimi tam manası ile anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Mavimsi açık gri renktedir.

Plastik Hurdası Alanlar

Avantajlı fiyatlarla mavi ve kırmızı kapak hurda, hurda pimapen, beyaz şeffaf naylon, temiz pet şişe, kırkambar plastik alım satımı yapıyoruz. İdil’de jelatin, hurda polistiren kristal, polipropilen moblen hurda, hurda ABS plastik almaktayız.
İdil hurda plastik pimapen fiyatları sormak için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Hurda plastik; Oksijen (O), (H) hidrojen, azot (N), Karbon (C) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

İdil Hurdacılar Sitesi

İdil OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 step motor hurdası almaktayız. Hurda motor, nikel hurdası, hurda karbür, titanyum, imalat artığı alıyoruz.

Şırnak İdil hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri yerinize getiriyoruz. Kesinlikle hurda araç veya otomobil hurdası almıyoruz. Bu neden ile hurda veya çıkma oto yedek parçası için aramayınız. Eminiz İdil oto sanayi sitesinde çıkma oto parçası işi yapan firmalar mevcuttur. Rica ediyoruz bu işlerde o firmaları arayın.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makinesi, tabak kurutma makinesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satanlar firmamızı arayabilir. İyi durumda tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolaplar, bulaşık makinaları, buz makinesi alıyoruz. Sanayi tipi restaurant mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Baklava tepsileri, su sebili, kıyma makineleri dişlisi, popcorn arabası, ayran köpürtme makinesi, bakır çay otomatı, espresso makinesi, tabldot alıyoruz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, dinlendirici, restoran tipi set üstü mekap ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını görmek için alıcıları işyerimizi gezmeye davet ediyoruz.

Fabrika Bozumu

Yıkım işi yapmak iş sağlığı nedenleriyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde tamamlanmalıdır. Her inşaatın inşa projeleri kendisine özgü olmaktadır. Bu sebeple yıkımları farklı yapılmalıdır. İdil fabrika söküm ve bozum işinde tecrübeliyiz. Fabrika sökümünden önce sökülmesi teklif edilen mülkün titizlikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin seçilmesi gerekmektedir.

İdil Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Burdaki İdil hurda fiyatları hergün güncellenmektedir. Deneyimli İdil hurda fabrikası olarak hurda alımlarını anlık güncellenen hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Güncel çinko hurdası fiyatları başlıklı konuyu inceleyin.

İkinci El Jeneratör Hurda Alan Firmalar

Uzun kullanım sonucu her tür makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Ancak 2.el jeneratör çalışmıyor olsa dahi alınır. İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif istemelisiniz. İdil merkezinde 2.el jeneratör alımı için en iyi fiyatlarını Dönüşümsan sunmaktadır. İdil hurda jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın. Elektrik enerjisi bulunamayan alanlarda elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun tarihten şimdiye kadar kullanılmakta olan metaldir. Bilindiği üzere benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, alaşımlarda, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, kablo yalıtımı üretimlerinde, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtımlarda, akü üretiminde, mühimmatlarda kurşuna yer verilmektedir.

Dünyada nabit olarak çıkarılabilen madenler içinde yer bulmaktadır. Dönüşümsan olarak İdil de yağmur oluğu, kurşun levha, hurda kurşun boru, Çatı minare kurşunu söküm işleri için yerinize uzman personel gönderiyoruz. Ayrıca İdilde çinko hurdası alım satım hizmeti sunmaktayız. Hurda çinko satın alan yerler arayışındaysanız telefon numaramızı geç olmadan arayabilirsiniz. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilir. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir.

İdil de Akü Hurda Alanlar

İdil’de sulu akü hurdası, kuru akü hurda, küçük akü hurdaları alıyoruz. Aküler, sadece ateşlemeye kullanmayla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcıya akım göndermek çok yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltajı düzeltmek amacıyla akülerin işidir.
İdil hurda akü fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Akü; motorsikletler gibi enerji ihtiyacı olan taşıma araçları ile bazı elektrikli alet edavatlarda kulanım görmektedir. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde akümülatörlerden faydalanılır. Elektriği kimyasal enerji olarak depolayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan depolama araçlarıdır.

İdil İkinci El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Yıkılan apartman binalarından sökülen hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pimapenler, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, yük asansörü, alçı sıva karıştırma mikseri, harç mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Dolayısı ile ne yazık ki işi bırakan fabrikalardan almış olduğumuz küçücük küçük defolu fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminant, tavan, kiremit satışı yapıyoruz.

Elektronik Hurdası Alımı

Sıfır ve az kullanılmış elektrikli alet alım satımında eşsiz fiyat sunmaktayız. IOS telefon işlemcileri, elektrik trafoları, röleler, termik röleler, şarj cihazı, elektrik panoları, GSM istasyon kartları, kontaktör almaktayız. Fırın, çamaşır makineleri, klima, terazi, çay ve filtre kahve makineleri, ütü, vantilatör, buzdolabı, bulaşık makinesi, fön makineleri, ütü masası, ocak, kombi alımı yapıyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları sunucu, ekrankartı, elektronik kart, işlemci CPU, SSD hard disk, ses kartı, tonerli yazıcı, ram, fotokopi makinesi, scanner, ana kart, DDR rulo artıkları, power, monitör, VDSL modem almaktayız.

Sac Hurdası Alımı

Sac; çoğunlukla demir malzemelerin levha haline getirilmiş halidir. Merdane ile değişik kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilmektedir. İhtiyaca göre belirlenmiş standart ölçülerde kesilir. Varil, demir kapı, çatı, straforlu sandviç panel üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Farklı tekerlekli arabaların gövdesinde, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, kapı, varil, straforlu sandviç panel üretiminde sac kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyaların atılına hurda sac levha denilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm firmaları için önemlidir. Ardiye tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. İdil etrafında sac hurdası alımı yapan hurdacı firmaları içerisindeyiz.

İdil Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Kalan çelikler geri dönüştürülebilir. Dayanıklılık açısından en ideali çelik satı tasarımlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı tasarımlarının yıkım sökümü ötekinden farklıdır.

Kapalı alanların en önemli taraflarından biri şüphesiz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları uzatmaya yarar. Şırnak İdil’de çelik konstrüksiyon fabrika sökümünde Yirmi altı deneyimli geçmişe sahip saha ekibimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon fabrikalar sökümlerinde yapının imar projeleri dikkatlice incelenmelidir. Böylece 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve ikinci el çelik malzemeler olarak satılabilecekler alıcılar sunulabilir.

İdil Hurdacı
Başa dön
0 (536) 562 43 66
Whatsapp İle Yazın