Manavgat Hurdacı

Manavgat hurdacısı olarak hurda atık almaktayız. Manavgat hurda piyasasında kullanılan güncel hurda fiyatlandırmasıyla alım satım hizmeti vermekteyiz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Manavgat hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurdanızın tutarını yüklerken özel fiyat listesiyle hesaplamaktayız.

Hurdanızı evinizden nakit ödemeyle alıyoruz. Manavgat hurdacıları içerisinde öncülük ediyoruz. Hurda eşya alımında senelerin kazandırdığı özgüven ile hurdanızı değerinde alıyoruz. En iyi teklifleri uygulayan Manavgat merkez hurdacı olarak avantajlı fiyat listesiyle hizmetinizdeyiz. Manavgat hurdacı deposu Dönüşümsan sektördeki deneyimleriyle Manavgat etrafında hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerinin değişmesini sağlamaktayız.

Dönüşümsan sizler gibi kaliteli hizmetten anlayan müşterilerine hafta sonlarıda hizmet sunmaya devam ediyor. Hurdanızın tutarını hesaplatmak için çok vakit geçmeden bizimle irtibata geçerek 2 dakika içinde avantajlı fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Manavgatta hurda alımı yapan iş yerlerinin lideri olmanın gurunu paylaşmaktayız.

Manavgat’ın tümünde az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzemeler değerinde alıyoruz. Manavgat’ta geri dönüşüm fabrikaları içindeyiz.

Manavgat Hurdacısı

Siz değerli müşterilerimizde her türlü sarı hurdası satışı amacıyla telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Manavgatta hurdacı firması olarak Manavgat’ın her alanında her tür hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın nakliyesi için en yakınınızdaki hurda alım mesai arkadaşlarımızı göndermeye devam ediyoruz. 26 yıllık deneyim ile piyasaya eşsiz yenilikler getirmeyi amaçlıyoruz. En yakın Manavgat hurdacı numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Antalyanın her yerinde yaptığımız gibi Manavgat etrafında da profesyonel faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Deneyimli Antalya hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Manavgat ta hurdacı firma mı arıyordunuz? Manavgat’ın en hızlı iş yapan hurda alım firması Dönüşümsan ile tanışın! Sorun değil çözüm üreterek kazanmayı istiyerek yüksek hurda fiyatı vermekteyiz.

Manavgat ta Hurda Alımı

Manavgat bölgesinde ikinci el eşya ve hurda malzeme alımı işlerinizde yardımcı oluyoruz. Manavgat ta hurda zamak, çelik, kalay, hurda torna makinesi artığı, çinko hurda almaktayız. Manavgatta yerinizden hurda malzeme alıyoruz.

Şimdi ki gönderimizde size Manavgatta hurda alanlarla bizim aramızdaki farkı açıklamaya çalışıyoruz. Tonajlı sarı hurda, ve çinko hurda, kurşun hurdası, bakır, kablo hurdası, hurda alüminyum,hurda demir aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Manavgatta hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuzla hurdacılık yapanların öncülerindeniz. Müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu sebeple her türde hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Manavgat Hurdacı Telefon Numarası

Hemen arayın, anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın. 1996 senesinden bu günlere binlerce kilo hurdayı geri dönüşüm yöntemleri ile Türkiye ekonomisine kazandırabildik. Dönüşümsan’ın özverisi ile gereğinden az doğal kaynak yok edildi. Bu yüzden hurda malzeme fiyat listesi istemek amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Manavgat hurdacılık hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içinde yer almaktadır.

Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Eğer sizlerde isterseniz elinizdeki hurdanın dönüştürülmesini sağlayıp bize katkı sağlayabilirsiniz. Manavgat hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Manavgatta Hurda Bakır Alanlar

Manavgat içinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Manavgatta bakır hurda alabilmek amacıyla yeni depomuzu oluşturduk.
Manavgat hurda bakır fiyatları bulunan listemizi talep etmek için bizlerle iletişime geçin. Bakır levha, hammadde, eşya, hurda bakır petek, hurda bakır tepsi satarak para kazanmak isteyenlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Bakır (kızıl) talaş, bakır boru hurda, bakır profil, bakır kırkambar, bakır yanık hurda, soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır alan firmayız. Bakır alan hurdacılar yazımızda geniş bilgi mevcut. Manavgat hurda bakır fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Hurda bakır lama, bakır kazan, hurda TTR kırma bakır granür, bakır teli, tencere alıyoruz. Manavgat’ta bakır hurdası alımı yapan hurdacı iş yerimizi kolayca arayın kaliteli hizmetlerin keyfini yaşamaya başlayın!

Manavgat’ta Sarı Pirinç Hurda Alan Firma

Dönüşümsan firmamız Manavgatta hurda sarı alan hurdacılar arasındayız. Dönüşümsan olarak sarı pirinç araiş hurdası, pirinç sarı araiş MS-70, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, MS-64 sarı araiş hurdası, sarı çubuk talaşı MS-58 alım satımı yapıyoruz. Manavgatın her bölgesinde kırkambar sarı, sarı külçe MS-58 hurdası, hurda sarı imalat artığı, hurda bronz araiş (Cusn8), hurda sarı radyatör, hurda sarı vana musluk, su saati alımı yapıyoruz.

Sitemizdeki Manavgat hurda sarı pirinç ton fiyatlarını arzu edenlere saat başı ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alanlar metine bir göz gezdirebilirsiniz. Manavgat hurda sarı fiyatları için arayınız.

Manavgat ta Hurda Demir Alan Hurdacı Firma

Dönüşümsan Manavgat ta demir hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.
Manavgat hurda demir fiyatları sormak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla kullanılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Manavgat extra demir hurda kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Toptan hurda döküm demir, hurda inşaat demiri, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), hurda demir pik, inşaat yıkım hurdası alım satımı yapılır. Çağırdığınız yere en yakın konumdan pencere demiri hurdası, çıkma demir kapı, tufal hurda, asansör malzemesi hurdası, demir merdiven korkuluğu, alıyoruz. Manavgat ta hurda ekstra demir, talaş demir hurda, toplama demir hurda, dkp demir, hurda teneke Manavgat hurdacı firmaları içindeyiz. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı için gecikmeden arayın. Demir hurda alanlar bölümümüze bakmak isteyebilirsiniz.

Manavgat ta Alüminyum Hurda Alımı

Kimyasal elementlerden biri sayılan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal çeşididir. Dönüşümsan’a verdiğiniz önem nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Manavgat ta hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz.

Her çeşit tonajlı hurda alüminyum alıyoruz.
Manavgat hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda alüminyum radyatör, alüminyum imalat atığı, hurda alüminyum levha, ince alüminyum talaşı, alüminyum kutu hurda satışı amacı ile arayabilirsiniz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her gün kurumsallaşıyoruz. Manavgat ta adresten hurda alüminyum radyatör, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum eloksallı profil alabilmek için telefonlarınızı diliyoruz.

Alüminyum jant hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tencere, hurda alüminyum tabak, alüminyum tel hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum kalın profil, piston, araiş, alüminyum sert kartel hurda için peşin ödeme yapıyoruz. Buradaki Manavgat hurda alüminyum fiyat listesini dileyenlere ücretsiz yollamaktayız. Sayfamızda bulunan alüminyum alan hurdacı metni okuyun.

Manavgat Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Manavgat’ta hurda kablo alımı yapıyoruz. Yakın çevrede yeraltı kablosu, çelik zırh kabloları, fare yemez kablo hurdası, yeraltı kablosu alımında ederinin üzerinde veriyoruz. Detaylı bilgi almak amacıyla hurda kablo alan hurdacı metine bir göz atabilirsiniz.

Manavgat’ın en büyük hurdacısı ile keyifli bir hurda ticareti temenni ediyoruz. hurda %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablo hurdası, %40 bakırlı kablolar alımı yapıyoruz.

Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından fazla fiyat sunuyoruz. Hurda ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi, hurda yağlı içli ptt kablosu, telefon kablo hurdası satanlar hemen arayın.

Antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, tek damar kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları, enye kablo hurdaları için nakit ödeme yapıyoruz. Manavgat ta hurda kablo almaktayız.

Manavgat Krom Hurdası Alım Satımı

Konumdan krom paslanmaz 304 kalite hurda, 304 krom paslanmaz hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 310 krom paslanmaz hurdası talaşı, 316 paslanmaz krom hurda, krom 310 hurda için peşin ödeme veriyoruz. Krom hurdası alan yerler sayfamıza kesinlikle bir göz atmalısınız.

Manavgat çevresinde hurda krom Manavgat hurdacısıyız.
Manavgat hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz. Antalya Manavgat’ta 201 krom hurda, krom paslanmaz 201 hurda talaşı, krom paslanmaz 202 hurdası talaşı, 202 paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz tank hurdası, hurda paslanmaz krom 430 kalite talaşı, krom 430 hurda alımı maksadıyla hurdanın değerini daha taşımaya başlamadan nakit ödemekteyiz.

Paslanmaz krom alanlar içerisindeki Manavgat hurdacı firması Dönüşümsan olarak her türlü belgeye sahip durumdayız. Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Yapısı itibari ile çok sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Manavgatta Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik çatı söküm ve kesimi işlerinizi başarıyla tamamlıyoruz. Söküm sonrası kalan çelik parçalar geri dönüştürülebilir. Kapalı mekanların en önemli yeri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları binaların kullanımını hızlandırır.

Manavgat ta çelik konstrüksiyon sökümlerinde tecrübeli çalışanlarımızla hizmet veriyoruz. Kolaylık bakımından en ideal olanı çelik satı tasarımlarıdır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı tasarımlarının sökümü birbirinden değişiktir. Çelik konstrüksiyon bina prefabrik spor kompleksleri sökümlerinde yapının inşaat projesine dikkat edilmelidir. Böylelikle 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecekler alıcılar sunulabilir.

Hurda Sac Alan Firma

Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanmaktadır. Demir kapı, sandviç panel, varil, çatı üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Değişik uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapaklarında sıklıkla kullanılmaktadır. Demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretiminde kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyalardan sac levha hurdası elde edilmektedir. Sac; demirlerin kalın veya ince levha haline getirilmiş şeklidir. Haddelemeyle değişik inceliklerde düzleştirilerek üretilir. Belirli boyut ve ölçülerde kesilir. Ardiye çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilir. Manavgat hurda sac alım satımı amacı ile fazla zaman kaybetmeden bizleri arayın.

Manavgat ta Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

İşe başlamadan sökülecek fabrika binasının titizlikle incelenmesi gerekir. Fabrika yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği bakımından riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü yapılması gerekmektedir.

Yapıların inşa projeleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu sebeple yıkım gereksinimi projeye göre tamamlanmalıdır. Manavgat’ta fabrika söküm işinde yılların deneyimine sahip kurumsal firmayız.

Hurda Plastik Alan Firmalar

Manavgat ta ABS plastik, hurda kristal polistiren, polipropilen moblen hurdası, jelatin alımıyla uğraşıyoruz.
Manavgat hurda pimapen fiyatları sormak için arayınız. En yüksek fiyata kırmızı, mavi kapak hurdası, temiz pet şişe, hurda kırkambar plastik, beyaz şeffaf naylon poşet, hurda pimapen alıyoruz.

Plastik hurdası; Hidrojen, azot (N), oksijen (O), karbon (C) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Manavgat’ta Kurşun Hurdası Alan Firmalar

Günümüzde benzin katkısı olarak, pigmentler ve kimyasal maddelerde, alaşımlarda, askeri mühimmatlarda, kablo yalıtımı üretiminde, aküler üretilirken, radyasyon yalıtımlarında kurşundan faydalanılmaktadır. Yer yüzünde doğal olarak bulunabilir. Kurşun bilinen en eski metaldir. Doğadaki kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalarla elde edilir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle işlenir. Dönüşümsan olarak Manavgat’ta Cami minare kurşunu, hurda levha kurşun, yağmur oluğu, kurşun boru alımı için yerinize geliyoruz. Ayrıca Manavgat ta çinko hurda alım satım hizmeti sunmaktayız. Elinizde Çinko hurdası çağrı merkezimizi 7/24 aramadan karar vermeyiniz.

Kağıt Hurda Alımı

İyi fiyatla selpak peçete hurdası, hurda defter, fotokopi kağıdı hurdası, okul kitapları alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılık sayesinde size çok daha fazla miktarda kazanma olanağı yöneltiyoruz. Manavgat hurda kağıt fiyatları için arayabilirsiniz. Yüksek hurda kağıt fiyatları ile hurda karışık renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, koli, hurda karton alıyoruz. Bir önceki yazımızdaki hurda karton mukavva alanlar hakkındaki paylaşımı okuyabilirsiniz. Manavgat’ta hurda karton kağıt alan firmalar içerisindeyiz. Manavgat ta kullanılmış gazete, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası alımında öncü firmayız.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

Antalya’nın Manavgat ilçesi çevresinde yıkılmış lokanta binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Müteahhitler tarafından bir blok yapımında kullanılmış olan inşaat vinci, alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi, harç pompası ikinci el seyyar iskele, plywood hurda alıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan iş yerlerinden almış olduğumuz küçücük minik defoları olan tavan, kiremitler, fayans ve kalebodurlar, laminant satışı yapıyoruz.

Elektronik Hurda Alan Yerler

Sıfır ve az kullanılmış elektrikli ev aletleri alımında eşsiz fiyat teklifi sunuyoruz. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları yazıcı, bozuk modem, işlemci, ram, resim tarayıcı, anakarat, harddisk, DDR Rulo, sunucu, ekrankartı, elektronik kart, LCD monitör, power, ses kartı, fotokopi makineleri satmak maksadı ile iletişim kurabilirsiniz. Fön makinesi, fırın, ocak, çamaşır makinesi, vantilatör, filtre kahve ve çay makinesi, klima, ütü masası, kombi, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü alıyoruz. Termik röle, adaptör, elektrik pano malzemeleri, röleler, adroid telefon kartları, kontaktör, elektrik trafosu parçaları, GSM kartları alımlarında en yüksek fiyatı veriyoruz.

Manavgat’ta Çinko Hurda Alanlar

Elementler arasında yer alan çinko halojen, amin, siyanür, amonyak iyonları ile kompleks bileşikler meydana getirir. Manavgat’ta çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Çinko, yer yüzünde en fazla miktarda çıkarılabilen metal elementlerinden biridir.

Geçiş metalleri içerisinde yeralan çinko açık gri mavimsi renktedir. Antik dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Fakat malesef nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam olarak anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır.

2 el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

Bakır çay kazanı, popcorn makineleri, su sebilleri, kahve makinesi, tabldot, kıyma çekme makinesi dişlisi, ayran köpürtme makinesi ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi set üstü ocak, lokanta tipi aspiratör, davlumbaz, evye, küvet, dinlendirici vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz için sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz. 2.el endüstriyel tip restaurant mutfağı aletleri almaktayız. Kullanılabilir durumda otel tipi bulaşık makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Temiz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma tezgahı satmak isteyenler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir.

Akü Hurda Alanlar

Sulu akü hurdaları, hurda küçük akü, kuru akü hurdası alım ve satımı yapmaktayız. Aküler; otobüsler, otomobiller, motorsikletler benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçları ile bir takım elektrikli araç gereçlerde elektrik deposu olarak kullanılmaktadır. Akü, sadece çalıştırmaya kullanımla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte alıcıya elektrik akımı göndermek, amperajı dengelemek gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltajı gidermek maksadı ile akü kullanılarak cihaz korunur. Manavgat hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Elektriği kimyasal enerji olarak depolayan lazım olduğunda elektrik şeklinde vermeye yarayan bataryalara akü denir. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde aküler kullanıyoruz.

Manavgat’ta Cam Hurdası Alım Satımı

Son zamanlarda renkli ve şeffaf karışık cam şişe, çıkma araç camı hurdası, cam kavanoz, içecek şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, kola şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi biçiminde hurda camlar tonajlı yeniden işleniyor. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı muhafaza eden inorganik yumuşak olmayan malzeme çeşididir. Manavgat merkezde cam hurda alan hurdacılar arasındayız.

Güncel Manavgat Hurda Fiyatları

Tüm hurda alımlarımızı anlık güncellenen hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Anlık Manavgat hurda fiyatları öğrenmek için en yakın ekibimizi arayabilirsiniz. Sayfamızdaki Manavgat hurda fiyatları anlık olarak güncel olarak değiştirilmektedir. Hurda alüminyum fiyatları 2022 konulu makaleyi okuyun.

Jeneratör Hurda Alan Firma

Kullanıma bağlı olarak her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Fakat eski jeneratör çalışmıyor olsada alınıp satılır. Yaşamı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin bulunmadığı bölgelerde elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

İkinci el jeneratör alım satımı yapıyoruz. Manavgat hurda jeneratör fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif istemeden jeneratörünüzü satmayın.

Manavgat Hurdacılar Sitesi

Manavgat OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 hurda step motor almaktayız. Titanyum hurdası, hurda şablon nikel, hurda karbür, motor hurdası, hurda imalat artığı alımı yapıyoruz.

Antalya Manavgat hurdacılar sitesi içinde hizmet veriyoruz. Asla hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alıp satmıyoruz. Bu nedenle hurda otomobil yedek parçası için telefon kabul etmiyoruz. Eminiz Manavgat oto sanayi sitesi içerisinde oto yedek parça ihtiyaçlarınızı bulabilecek hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu işlerde o işi yapanları arayın.

Raf Hurda Alımı

Genellikle ekipmanını yenileyen yerlerden elde ettiğimiz teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, demir raflar içinden seçilen hala kullanılabilir durumda 2.el raf satışı yapıyoruz. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda raf alımı hakkında bilgi verdiğimiz içeriğe göz atmanız yeterlidir.

Hurda raf demiri alıyoruz. Manavgat hurda raf fiyatları talep etmek maksadiyla telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz.

0 (536) 562 43 66
Whatsapp İle Yazın