Soma Hurdacı

Soma’daki hurdacılar içerisinde her tür kablo hurdası almaktayız. Soma’daki piyasanın üzerinde hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Hurdalarınızı satarak kazanç sağlamak için hemen firmamızla iletişim kurup 5 dk içerisinde size özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurda alımlarında bedelini tartarken yüksek fiyatlarla hesaplamaktayız.

Soma’daki hurda fabrikaları içinde öncüyüz. Dönüşümsan size geceleri de hizmet vermektedir. Soma’nın hurdacı firması Dönüşümsan tecrübesiyle Soma hurdacılık işlerinin kurumsallık ile uygulanmasını sağlamaktayız.

Elinizdeki her türden hurdayı almak amacı ile Soma’da hurda alım merkezi oluşturduk. Soma’da hurda alan firmalardan biri olarak hizmet detaylarımızı işyerimizi tercih edenler için bir araya getirdik.

Manisa Soma merkezinin etrafında hurda alım firmasıyız. Soma’dan hurda malzemeler ve kullanılmış ofis mobilyası alımında peşin ödemeler yapıyoruz.

Soma hurdacı olarak benzersiz fiyatlarla beğeneceğiniz hizmetlerimizi sunuyoruz. Hurda alım satımında deneyim ile yüksek hurda fiyat teklifleri sunabilmekteyiz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Soma hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Somada Hurda Alımı

Tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımı yaparken fiyat listesi uyguluyoruz. Soma’da hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncülük etmekteyiz. Soma’da istediğiniz adresten ttr kablo hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Soma merkezinde hurda ve ikinci el malzeme alım satımı yapıyoruz. Bugün sizler gibi hurdasını yüksek fiyata satarak para kazanmak isteyen herkese Somada hurda alanlarla bizim aramızdaki deneyim farklarını anlatmaya çalışıyoruz. Soma da hurda çinko, hurda kalay, hurda çelik, zamak, hurda imalat artığı alım satımı yapıyoruz. Müşteri memnun kalmasına öncelik vererek sürüm sayesinde daha fazla kazanmayı ilke edindik. Bu nedenden ötürü her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Soma’daki Hurdacılar

Siz değerli müşterilerimizde her türde hurda satışı yapmak için mobil hatlarımızı arayabilirsiniz. Kurumsal çalışmalar yürüterek standartlardan çok kazanmaya özen göstererek kalitemizi arttırmaktayız. Sertifikalı Soma hurdacılık hizmetleri mi arıyorsunuz? Somadaki en profesyonel hurdacı firması Dönüşümsan burada!

Manisa Soma hurdacısı olarak Soma’nın tümünde hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda atıklarınızın yüklenmesi için çevrenizdeki hurda nakil çalışanlarımızı göndermekteyiz. 26 senelik deneyim ile hurdacılığa yeni bir nefes getiriyoruz. En yakın Soma hurdacı firmamızı arayın. Manisa’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Soma genelinde de hurda alım satımı servislerimizi başarıyla yerine getiriyoruz. Her türlü Manisa hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Soma Hurdacı Firma Numarası

Soma hurdacı telefonu sayfamızın içinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Yirmi altı senedir binlerce kiloda hurdayı geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile doğaya çok daha az zarar verilmiş oldu.

Bu neden ile hurda fiyatları öğrenmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Gördüğünüz üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya faydalı olmaktır. Şayet sizde isterseniz elinizde bulunan malzemeyi Dönüşümsan’a satarak çevreyi korumaya katkı sağlayabilirsiniz.

Soma adresten hurda malzeme alımı hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer almaktadır. Hemen arayarak, en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satabilirsiniz.

Somada Sarı Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki Soma bölgesi sarı pirinç kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Sitemizdeki pirinç sarı hurda alanlar makaleye göz atın.
Soma hurda sarı fiyatları bulunan listemizi incelemek için firmamızla iletişime geçin.

Dönüşümsan olarak hurda sarı talaşı, hurda sarı araiş MS-64, sarı araiş hurdası, sarı araiş hurdası MS-70, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası almaktayız. Soma etrafında hurda sarı talaşı, külçe sarı, hurda sarı musluk vana, hurda fosfor bronz araiş Cusn8, hurda sarı oto radyatör, kırkambar sarı hurdası, hurda su saati alanlar arasındayız. Soma hurdacı firma olarak hurda sarı alımı yapmaktayız.

Soma da Hurda Alüminyum Alımı

Bu sayfadaki Soma hurda alüminyum fiyat listesini telegram hattımızda paylaşmaktayız. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki konuya bir göz gezdirebilirsiniz Adresten hurda alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant hurdası, profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz.

Kimyasal elementlerden biri olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal cinsidir. Alüminyum talaş, alüminyum imalat atığı, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum kutu, alüminyum levha hurda almaktayız. Alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum kartel, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa alımı yapan hurdacıyız. Dönüşümsan’a duyduğunuz güven nedeni ile müşterilerimize şükran duyuyoruz.

Hurda alüminyum tel, alüminyum çatı sacı, alüminyum petek, alüminyum tabak, araba jantı, hurda alüminyum tencere alan hurdacı firmasıyız. Hurda satanların desteğiyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Soma alüminyum hurda alan firmalar arasında fark yaratıyoruz. Her türlü tonajlı hurda alüminyum alınır. Soma hurda alüminyum fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayabilirsiniz.

Soma da Hurda Krom Alımı

Soma’da hurda krom alan firmayız. Soma hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir.

Krom paslanmaz hurdası alan Soma hurdacı firması Dönüşümsan en iyi fiyatlarla burada. Manisa Soma’da 202 paslanmaz krom hurda talaşı, krom paslanmaz 201 hurdası, krom 430 kalite hurda talaşı, 202 paslanmaz krom hurdası, hurda paslanmaz krom 201 talaşı, hurda krom makine artığı, 430 kalite paslanmaz krom hurdası almaktayız.

Krom hurda alan hurdacı firma gönderimizi şahane olur. Konumdan 304 paslanmaz krom hurda talaşı, krom 310 kalite hurda, 310 krom paslanmaz hurda talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, krom 316 kalite hurdası, 304 kalite krom paslanmaz hurda için peşin ödeme yapıyoruz.

Demir Hurdası Alımı

Hurda demir alan fabrikalar arasındayız. Soma da talaş demir hurda, DKP demir, extra demir, toplama demir, teneke alımında güncel fiyat sunuyoruz.

Güncel hurda demir fiyatları için Soma hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı hurda demir konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklamalısınız. Tonajlı inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat yıkım hurdası, demir döküm hurdası, hurda inşaat demiri, pik demir hurda alıyoruz. Yerinden demir yangın merdiveni hurdası, tufal, asansör hurdaları, pencere demiri hurdası, demir ev kapısı, alıyoruz. Hurda demir, dünyada en fazla kullanılan madenler arasındadır. Buradaki Soma demir hurda kilo fiyatını grubumuzdakilere her gün ulaştırılmaktadır.

Bakır Hurdası Alan Soma Hurdacı

Büyük bakır tencere, hurda bakır lama, TTR kırma granür bakır, tel hurda, bakır kazan alımı yapılır. Hurda bakır alan yerler bölümünde daha detaylı bilgi mevcuttur. Sitemizdeki hurda bakır fiyat listesi Soma’da hurda bakır alımı yaparken anlık olarak gönderilecektir. Soma’da bakır alan hurdacı şirketimizi hızlıca arayın tecrübeli servislerin keyfini yaşayın! Antigron kırma (Granür), 1/2 bakır boru, kalın bakır profil hurdası, yanık bakır, soyma bakır hurdası, bakır (kızıl) talaş, bakır kırkambar hurdası alan firmayız. Soma nın yakın bölgelerinden bakır hurda alımında Yirmi altı yılda kazandığımız tecrübeye sahibiz. Somada bakır hurdası alabilmek maksadı ile hurda alım deposu oluşturduk. Soma hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. levha, bakır tepsi, bakır hammadde hurdası, eşya, hurda bakırlı petek alıyoruz.

Somada Hurda Kablo Alım Satımı

Hurda elektrik kablosu, %50 bakırlı hurda kablo, hurda %40 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Hurda kablo alan hurdacı içerikli makaleyi okuyabilirsiniz. Soma’nın tamamında kablo hurdası alan yerler içindeyiz.

Somada yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyat veriyoruz. Ptt kablo içi hurdası, hurda ptt kabloları, telefon kablosu hurdası, yağlı içli ptt kablosu hurdası satmak isteyenler bizi arayabilir. Soma’nın en büyük hurdacısı olmanın keyfini sizle paylaşıyoruz.

Bu bölgede çelik zırhlı kablo hurdası, çelik içli kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar, yeraltı enerji kabloları alımında en güncel fiyatları teklif ediyoruz. İç tesisat kablosu, enya kablolar, karışık kablo hurdası, antigron kablo, tek damar kablo Soma hurdacısıyız. Soma’da hurda kablo alanlar arasında hizmetlerimizi veriyoruz.

Soma Hurdacı Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları sormak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Profesyonel Soma hurdacısı olarak hurda alımını yeni hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Güncel sayfamızdaki anlık demir hurdası fiyatları metine bir göz atın. Hurdacı sitemizdeki Soma hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor.

Soma’da Hurda Plastik Alımı

Soma genelinde jelatin hurdası, polipropilen hurdası, ABS plastik hurda, polistiren kristal hurdası almaktayız.
Soma hurda plastik fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Adresten hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen, şeffaf pet şişe ticaretiyle uğraşan firmayız.

Plastik hurdası, Oksijen, Hidrojen (H), (C) karbon, Azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Soma 2.El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Yıkılan iş yeri binalarından ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler alıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörü, alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi, harç pompası az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Birde batmış esnaflardan aldığımız küçük ucuz laminant parkeler, fayans kalebodur, tavanlar, kiremitler satışı yapıyoruz.

Jeneratör Hurdası Alan Hurdacılar

Bildiğiniz gibi her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ama eski jeneratör çalışmıyor olsada alınıp satılır. Elektrik olmayan yerlerde jeneratörden faydalanılmaktadır.

İkinci el jeneratör hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.
Soma 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Hurda jeneratör satanlar firmamızdan teklif bize ulaşın.

2.El Hurda Çelik Raf Alanlar

Hurda market rafı alıyoruz. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları incelemek için 2.el raf fiyatları hakkındaki konumuzu inceleyebilirsiniz. Soma hurda çelik raf fiyatları öğrenmek amacı ile mobil numaramızı tuşlayabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen kasaplardan temin ettiğimiz reyonlar, teşhir rafları, market rafları, demir raflar, çelik raflar arasından seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el raf satışı yapıyoruz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği bakımından risk taşıyan işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır. Her inşaatın inşa projesi ötekinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle yıkımları projeye göre yapılmalıdır. Soma fabrika yıkımı işinde bir numarayız. Öncelikle yıkıma hazırlanan binanın etraflıca gezilerek uygun ekipman ve projenin seçilmesi doğru olur.

İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2. El cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri alım satımı yapıyoruz. Espresso makinesi, kıyma çekme makineleri dişlisi, su sebili, popcorn arabaları, tabldot, çay ocağı için elektrikli dobaj, köpüklü ayran makinesi alıyoruz. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, lokanta tipi ocaklar vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemeniz amacıyla sizi depomuzu ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alınır.

Çinko Hurda Alanlar

Antik çağlardan bu yana biliniyor. Ancak ne yazık ki kullanım biçimi ve üretimi tam manası ile anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Element olan çinko amonyak, siyanür, halojen, amin iyonları ile bileşikler meydana getirir. Çinko metali, yeryüzünde en fazla miktarda çıkarılan metal elementlerdendir.

Çinko açık gri mavimsi renktedir. Soma yakınlarında çinko çatı hurdası, çinko levha ticaretiyle uğraşan firmayız.

Elektronik Malzeme Hurdası Alan Yerler

Elektrik panoları, röle, tuşlu telefon kartları, elektrik trafosu parçaları, GSM baz istasyonu kartları, adaptör, kontaktörler, termik röle alıyoruz. Elektronik çamaşır makineleri, 5 programlı bulaşık makinesi, saç kurutma makineleri, türk kahvesi ve çay makinesi, ocak, ütü, mini buzdolabı, kombi, vantilatör, fırın, klima, ütü masası almaktayız. Sıfır ve 2. el elektrikli eşya için değerini teslim alırken ödüyoruz. Hurda Laptop bilgisayar parçaları dotmatrik yazıcı, modem, CPU işlemci, ram, belge tarayıcı, eski anakarat, SATA hard disk, DDR rulo artıkları, sunucu, ekrankartı, elektronik kart, crt monitör, güç kaynağı, ses kartı, fotokopi makinesi almaktayız.

Akü Hurdası Alım Satımı

Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme gereken yerlerde kullanılmaktadır. Kuru akü hurdaları, hurda sulu akü, küçük akü hurdası alım satımı yapıyoruz. Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Akü; motosikletler, arabalar ve benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıtlar ile bazı elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanmayla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda alıcılara elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak çok yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek amacıyla akülerin görevidir.
Soma hurda akü fiyatları öğrenmek için arayınız.

Kurşun Hurdası Alanlar

Bildiğiniz gibi akü imali, benzin katkısında, çeşitli alaşımlarda, radyasyon yalıtımlarında, kimyasal maddelerde, kablo izolasyonu, askeri mühimmatlarda kurşundan faydalanılmaktadır. Doğadaki kurşunlar patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile işlenmektedir. Dönüşümsan olarak Soma’da hurda kurşun levha, hurda kurşun boru, hurda kurşun yağmur oluğu, Çatı minare kurşunu sökümü için dilediğiniz yere uzman personel gönderiyoruz. Ayrıca Somada çatı söküm çinkosu almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak için merkezimizi hemen aramadan karar vermeyiniz. Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. Dünyada nabit olarak rastlanmaktadır.

Sac Hurdası Alımı

Varil, çatı, kapı, straforlu sandviç panel üretiminde levha sac kullanılmaktadır. Değişik uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapaklarında sıkça kullanılmaktadır. Çatı, sandviç panel, demir kapı, varil üretim alanlarında sac elvha kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız eşyaların atıl durumda olanına hurda sac denilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanmaktadır. Sac; metal malzemenin ince veya kalın levha haline getirilen biçimidir. Merdaneyle farklı kalınlıklarda düzleştirilerek üretilir. Önceden belirlenmiş boyutlarda kesilir. Kiler çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Soma sac hurdası almak için zaman harcamadan bizi arayın.

Soma Hurdacı Sitesi

Soma yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 34, Nema 17 step motor hurdası almaktayız.

Manisa Soma hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti sunuyoruz. Fakat hurda araç veya motorsiklet hurdası alıp preslemiyoruz. bu sebeple hurda veya 2.el otomobil yedek parçası sormak maksadıyla telefon kabul etmiyoruz. Eminiz Soma sanayi sitesi içerisinde çıkma oto parçası ticaretiyle uğraşan dükkânlar mevcuttur. Rica ediyoruz çıkma araç parçası işlerinizde onları arayın.

Motor hurda, nikel hurdası, karbür hurdası, hurda titanyum, imalat artığı alımı yapıyoruz.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Kolaylık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı makaslarının söküm işleri diğerinden farklı yapılmalıdır. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden kalan parça çelikler geri dönüştürülebilir. Soma çelik konstrüksiyon bina sökümlerinde Yirmi altı deneyime sahip personellerimizle güvenli hizmet vermekteyiz.
Çelik bina ve prefabrike fabrikalar sökülürken işletmenin inşaat projeleri incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik malzemesi şeklinde satılabilecek olanlar değerlendirilebilir. Mekânların en önemli yeri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı çalışmaları mekanın kullanım süresini hızlandırır.

Soma Hurdacı
Başa dön
0 (536) 562 43 66
Whatsapp İle Yazın