Antakya Hurdacı

Antakya daki geri dönüşüm şirketleri içerisinde öncülük ediyoruz. Hurdanızın edeceği parayı hesaplamamız için vaktinizin kıymetini bilerek bizimle irtibat kurarak maksimum 2 dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Antakya’da hurda plastik ve metal geri dönüşüm şirketiyiz.

Hurdalarınızın bedelini nakit olarak ödemekteyiz. Antakya’dan hurda ve ikinci el ofis mobilyaları alımı için peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda malzemelerinizi konumunuzdan alıyoruz. Antakya hurdacısı olarak avantajlı fiyat listeleri ile göndereceğiniz konuma geliriz. Antakya hurda ve geri dönüşüm firması olarak her çeşit ikinci el eşya almaktayız. Yüksek tonajlı miktarda hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum ticaretlerinde yüksek fiyat uygulamaktayız. Antakya hurdacı olarak Antakya’daki her konumda hizmet veriyoruz.

Güncel Antakya hurda fiyatlarıyla her türden hurda alımı yapmaktayız. Antakya’da hurda alanlardan biri olarak hizmetlerimizi firmamız ile hurda ticareti yapanlar için burada açıklamaktayız. Antakyanın hurdacı firması Dönüşümsan tecrübesi ile hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerine kıymet veriyoruz.

Dönüşümsan size geceleri de hizmet vermektedir. Hurda malzeme alım satımında uzun yılların tecrübesiyle profesyonellik ile hareket ediyoruz.

Antakya Hurda Alım Satımı

Antakya’da ikinci el eşya ve hurda alımı yaptığımızı söylemiştik. Antakya da antimon zamak, çinko, kalay hurda, hurda çelik, üretim artığı hurdası alımlarında kıymetinin üzerinde fiyat listesi vermekteyiz. Antakya’da yerinden hurda tufal alım hizmetleri veriyoruz.

Şimdi sizlere Antakya da hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla Dönüşümsan arasındaki farkımızı açıklamış olmaktayız. Müşterilerimizin memnun kalmasına öncelik vererek çok çalışmadan kazanmayı düşünüyoruz. Bu sebeple her türlü profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Yüksek tonajlı çinko hurda, kurşun hurdası, bakır hurda, kablo hurdası, alüminyum hurda,ekstra demir ve hurda sarı alırken piyasadan daha fazla fiyat teklifleri sunmaktayız. Antakya’da hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz.

Antakya’daki Hurdacılar

Konumunuza en yakın hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Antakya hurdacısı Dönüşümsan gece gündüz hizmet veriyor! Profesyonel hizmetlerle kazanmayı hedefliyoruz.

Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda atık satışı yapmak amacıyla hatlarımızı tuşlamalısınız. Antakya hurdacısı olarak Antakya’nın tüm ilçelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın nakliyesi için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Geri dönüşümde Yirmi altı senelik sektörel tecrübe ile kaliteli hizmet vermekteyiz. En yakın Antakya hurdacı telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Hatayın tümünde olduğu gibi Antakya etrafında da hurda alım satımı servislerimizi devam ettirmekteyiz. En yakın Hatay hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Antakya’da Hurdacı Telefon Numarası

Bu sebep ile hurda satmak için operatörlerimizi tuşlayabilirsiniz. Antakya hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır.

Okuduğunuz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe yatırım yapmaktır. Sizlerde dilerseniz hurda satarak ülkemizin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Hemen arayın, en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak peşin para elde edebilirsiniz.

Antakya hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Yirmi altı senedir tonlarca atık malzemeyi geri dönüşüm yöntemleriyle Türkiye ekonomisine kazandırabildik. Böylece çok daha az doğal kaynak yok edildi.

Antakya Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Güncel demir hurda ton fiyatı öğrenmek amacıyla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alanlar sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Tonajlı inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri, hurda inşaat demiri çubuğu, pik demir, hurda döküm demir alım satımı yapıyoruz.

Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda bulunabilen madenler arasındadır. Sitemizdeki Antakya inşaat demiri kilo fiyatını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Adresten hurda pencere korkuluğu, asansör malzemesi, tufal hurda, çıkma demir kapı, demir trabzan hurdası, ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Demir hurda alan firmalar içerisinde bulunuyoruz.
Antakya hurda demir fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Antakya da hurda extra demir, teneke hurdası, demir talaş hurda, dkp demir hurdası, toplama demir için nakit ödeme veriyoruz.

Antakya da Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Dönüşümsan olarak sarı araiş hurdası MS-64, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, araiş sarı, sarı araiş MS-70, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda ticaretinde lider konumdayız. Sitemizdeki Antakya daki pirinç sarı kg fiyatını grubumuzda eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz. Güncel bilgi almak amacıyla hurda pirinç sarı makaleyi okuyabilirsiniz. Antakya hurda sarı fiyatları öğrenmek için bize ulaşın.

Dönüşümsan firmamız adına Antakyada hurda sarı alımı yapıyoruz. Antakyanın her yerinde hurda su saati, hurda fosfor bronz (Cusn8), hurda sarı fermuar talaşı, araba radyatörü hurdası, kırkambar sarı hurdası, hurda sarı musluk, MS-58 külçe sarı hurdası alanlar arasındayız.

Antakyada Krom Hurda Alanlar

Krom hurda fiyatları bölümünü okusanız mükemmel bir şey yapacaksınız. Antakya’da hurda krom ticareti yapan hurdacıyız.
Antakya hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Dilediğiniz yerden paslanmaz krom 316 kalite hurda, krom 310 kalite hurda talaşı, krom 304 kalite hurda, 316 paslanmaz krom hurdası talaşı, 304 krom paslanmaz hurda talaşı, krom 310 kalite hurda için peşin ödeme yapıyoruz.

Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Hatay Antakya’da hurda krom makine artığı, krom 201 kalite hurdası talaşı, 430 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 201 kalite krom paslanmaz hurda, 430 kalite krom hurdası, krom 202 kalite hurdası, 202 krom hurdası talaşı alımı yapmaya devam ediyoruz. Krom paslanmaz hurdası alan fabrikalar içerisindeki Antakya hurdacı işletmesiyiz.

Antakya Hurda Alüminyum Alım Satımı

Kimyasal elementlerden olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek bir metal çeşididir. Hurda satanların sayesinde sürekli tecrübe elde ediyoruz. Bize verdiğiniz destek için size şükranlarımızı sunuyoruz. Bu sayfadaki Antakya hurda alüminyum kg fiyatı güncellenmiştir. Sitemizde bulunan hurda alüminyum fiyatları yazıya göz gezdirebilirsiniz.

Araba jantı, hurda alüminyum çatı sac, hurda alüminyum tabak, hurda alüminyum petek, alüminyum tel hurda, alüminyum tencere tava ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Adresten hurda alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum kompozit, hurda alüminyum curufu almak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Antakyada alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Alüminyum matbaa hurdası, alüminyum profil, alüminyum piston hurda, araiş, alüminyum kartel ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Her çeşit yüksek tonajlı hurda alüminyum alıyoruz.
Antakya hurda alüminyum fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Alüminyum radyatör, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum kutu hurda satışı amacı ile iletişim kurabilirsiniz.

Antakya’da Hurda Kablo Alımı

Antakyada hurda kablo alımı yapıyoruz. Şehrimizde çelik içli kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası, hurda yer altı enerji kablosu, hurda çelik zırh kabloları alım satımı için piyasasının üstünde fiyat listesini sunuyoruz. Sayfamızdaki kablo alan hurdacı metni inceleyin.

Antakya nın en iyi hurdacısı ile ticaretin mutluluğunu paylaşıyoruz. %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kablosu hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasadan yüksek fiyatlar sunuyoruz. Ptt kablosu içi yağlı, ptt kablo içi (deşe), telefon kabloları, hurda ptt kablosu satanlar şimdi arayın.

İç tesisat kablo hurdası, karışık kablolar, tek damar kablo hurda, hurda antigron kablo, enye kablo alan firmayız. Antakya’da kablo hurda alan yerler içindeyiz.

Antakya Hurda Bakır Alımı

bakır tencere hurdası, hurda TTR kırma bakır, bakır tel hurda, bakır lama hurdası, kazan alımlarında peşin ödeme yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha detaylı anlatıma ulaşabileceksiniz. Antakya hurda bakır kilo fiyatı sürekli değişmektedir. Antakya’da bakır alan hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın deneyimli servislerin keyfini yaşayın! Kırkambar, hurda soyma bakır, yanık bakır hurda, antigron kırma granür bakır, bakır talaş hurdası, bakır boru hurda, bakır profil alanlar içerisindeyiz. Antakya’nın hurdacısı olarak hurda bakır alım satım hizmeti veriyoruz. Antakyada bakır hurdası alanlar içindeyiz. Antakya hurda bakır fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Hurda bakır hammadde, hurda, hurda levha, hurda bakır petek, hurda bakır tepsi alımları için arayabilirsiniz.

Antakya da Hurda Kağıt Alanlar

Hurda karton mukavva hakkındaki kesinlikle okumalısınız. Antakyada kağıt, karton hurdası almaktayız. En güncel fiyatlarla hurda kitap, hurda A4 kağıtlar, hurda defter, selpak peçete alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla hurda satıcılarına çok daha yüksek miktarda kazanma olanağı iletiyoruz.
Antakya hurda kağıt fiyatları sormak için arayabilirsiniz. derinden çok fiyatlarla beyaz kağıt hurdası, karışık renkli kağıt hurdası, koli hurdası, hurda karton alan yerler içindeyiz. Antakya’da kuşe kağıt hurdası, yeni gazete hurdası, bristol kağıt hurdası alımlarında diğerlerinden yüksek fiyat sunuyoruz.

Elektronik Hurdası Alımı

Her türlü elektronik ev aletleri alım satımında peşin olarak ödemeler yapıyoruz. Kombi, çamaşır makineleri, vantilatör, tartı, klima, fön makineleri, bulaşık makinesi, ütü masası, ocak, fırın, çay ve filtre kahve makinesi, mini buzdolabı, ütü almaktayız. GSM baz istasyonu kartları, adaptör, elektrik trafoları, röle, elektrik pano malzemeleri, tuşlu telefon kartı, kontaktörler, termik röle alımında en yüksek fiyatları sunmaktayız. Laptop bilgisayar Hurdası ram, CRT monitör, eski anakarat, SATA hard disk, bozuk modem, ekran kartı, sunucu, tonerli yazıcı, elektronik kart, DDR rulo artıkları, scanner, porselen işlemci, fotokopi makinesi, güç kaynağı, ses kartı satmak için arayabilirsiniz.

Antakya’da Yağmur Oluğu Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalar sayesinde elde edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir. Antakya hurdacı Dönüşümsan olarak kurşun boru hurda, kurşun levha, Minare ve Cami kurşunu, kurşun yağmur oluğu alıyoruz. Ayrıca Antakya da çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun bilinen en eski metaldir. Yer yüzünde doğal olarak bulunmaktadır. Kurşunlar benzin katkısında, kimyasal maddelerde, alaşımlarda, mühimmat üretiminde, kabloların yalıtımlarında, akülerin imalatında, radyasyon yalıtımlarında kullanılmaktadır.

Akü Hurdası Alım Satımı

Antakya da küçük akü hurdaları, sulu akü hurdaları, kuru akü hurdaları alıyoruz. Elektriğin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan depolardır. Aküler; otomobiller gibi enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçlarıyla bazı elektrikli araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken aletlerde kullanılır. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bunlarla birlikte alıcılara akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak gereğinden fazla devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj düzeltmek için akünün görevidir. Antakya hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Güncel Anlık Antakya Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları başlıklı metne bir göz gezdirebilirsiniz. Güncel Antakya hurda fiyatları ile hurda satmak için hemen arayın. Burdaki Antakya hurda fiyatları hergün güncelleniyor. Tüm hurda alımlarını yükseltilmiş Antakya hurda fiyatları ile tamamlamaktayız.

Hurda Çelik Raf Alım Satımı

Hurda çelik raf işleri tecrübeli olduğumuz alanlardandır. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Fiyat listesini incelemek için 2.el raf hakkındaki konumuza bakabilirsiniz. Antakya hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak amacıyla mobil numaramızı aramanız yeterlidir. Genellikle raflarını yenileyen marketlerden temin ettiğimiz ürün reyonları, mağaza rafları, hurda market rafı, demir raf hurdaları, hurda çelik raf içinden seçilen kullanılabilir olan ikinci el raf satışı yapıyoruz.

Antakya da Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Çelik yapılar ile prefabrike ahırlar söküm işlerinde binanın imar projelerine dikkat edilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makası ve ikinci el çelik malzeme şeklinde satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır. Çelik çatı makası söküm işlerini titizlikle tamamlamaktayız. Söküm sonrası artan çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Antakya çelik konstrüksiyon ahır sökümlerinde 26 tecrübeye sahip saha ekibimizle hizmet vermekteyiz. Dayanıklılık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı çeşitlerinin sökümleri ötekinden değişiktir. Kapalı alanlar için en önemli konu hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatı çalışmaları uzun ömürlüdür.

Hurdacılar Sitesi Antakya

Antakya sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurda metaller alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası almaktayız.

Hatay Antakya hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet veriyoruz. Asla hurda araç veya araba hurdası almamaktayız. Bu sebep ile hurda araba parçası temin etmek amacıyla çağrı kabul etmiyoruz. Bundan eminiz Antakya sanayi sitesinde oto yedek parça işleri yapan yerler bulabilirsiniz. Rica ederiz bu tür işleriniz için o işi yapanları arayın.

titanyum, nikel hurda, karbür hurdası, motor hurda, imalat artığı alıyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Ayrıca kapanan nalburlardan edindiğimiz defolu fayans, su geçirmez laminant parke, tavan, kiremitler satışı yapıyoruz. İnşatlarda yük asansörleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç mikseri 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Yıkılmış yurt vb. binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı satıyoruz.

Antakyada Fabrika Bozumu

Fabrika, şantiye, bina yıkım işleri yapmak iş sağlığı ve güvenliği nedenleriyle risk taşımaktadır. Uzmanlık alanı yıkım olan ekiplerce yapılmalıdır. Antakya da fabrika söküm ve bozum hizmetlerinde gerekli deneyime sahibiz. Her yapının inşa ediliş projeleri diğerlerinden farklılık gösterir. Bu nedenle yıkım şekilleri de farklı tamamlanmalıdır. Kapanan fabrikalar sökülürken önce yıkılacak fabrikanın detaylı bir biçimde gezilerek ihtiyaç duyulan aletlerin ayarlanması gerekiyor.

Antakya’da Hurda Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi bize ulaşın. Elektrik verilemeyen bölgelerde elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır.
İkinci el jeneratör alım satımı yapıyoruz. Antakya hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayın. Uzun kullanım sonucu her tür makinenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat eski jeneratör bozukda olsa kıymetlidir.

Hurda Çinko Alan Firma

Çinko, yer kabuğunda en fazla miktarda çıkarılan metal elementler arasındadır. Antakya da hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası Antakya hurdacı firmaları içindeyiz. Çinko açık gri mavimsi renktedir.

Çinko, eski çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Ama kullanım şekli ve üretimi tam olarak anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Elementler içerisinde yer alan çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturmaktadır.

Antakya da Sac Hurdası Alım Satımı

Tavuk kümesi çatısı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Antakya hurda sac alım satım hizmeti sunduğumuz illerdendir. Çatı, kapı, straforlu sandviç panel, varil üretim alanlarında kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli arabaların gövdesinde, uçak ve gemi gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Çatı, sandviç panel, demir kapı, varil üretilirken kullanılmaktadır. Bütün bu eşyalardan hurda sac çıkarılmaktadır.

Sac hurdası geri dönüşüm yapan firmalar için önemlidir. Sac; metalin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş şeklidir. Silindirle farklı inceliklerde düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenen boyut ve ölçülerde şerit gibi kesilmektedir.

Antakya İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

Temiz tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Sanayi tipi lokanta mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Tabldot, kıyma çekme makinesi, çay ocağı için elektrikli dobaj, tabldot, mısır arabaları, su sebilleri, ayran makineleri, kahve makinesi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, evye, küvet, krom paslanmaz davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak malzemesini görmek amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Titiz kullanılmış olan buz makinesi, tezgah üstü dolap, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, mermer tezgah, bulaşık makinaları alıp satmaktayız.

Antakya’da Hurda Plastik Alanlar

Plastik; (C) Karbon, Hidrojen, Oksijen (O), azot ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Antakyada hurda polipropilen, jelatin, hurda ABS plastik, hurda polistiren alımı yapıyoruz.
Antakya hurda plastik fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda şeffaf pet şişesi, hurda pimapen parçası, kırkambar plastik hurda, hurda şeffaf naylon, mavi kapak hurdası Antakya hurdacı firmasıyız.

Antakya Hurdacı
Başa dön
0 (536) 562 43 66
Whatsapp İle Yazın