Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf fiyatları listemizi öğrenmek için arayınız. Burada yer veremediklerimiz için lütfen iletişim kurunuz. Firmamız, her türlü hurda raf sistemleri alım satımı yapmaktadır. Hurda raf alan yerler içinde en iyi fiyatı veriyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılayabilmek için hurda çelik raf alım satımı yapıyoruz. Bizi arayarak hurda çelik raf satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hurda Market Rafları ve Orta Reyonlar

Hurda raflar veya ikinci el hurda market reyonları mı arıyorsunuz? Firmamızdan, 2.el ürün teşhir reyonu alabilirsiniz. Satılık hurda market dolabı ile yeni işyerinizi uygun fiyatlarla dekore edebilirsiniz. Her çeşit 2. el raf ve reyon fiyatları için hemen irtibata geçin. İkinci el raf fiyatları için aramanızı bekliyoruz.

Kapatılan ve iflas eden firmalardan kasap, pastahane, börek salonu, butik, elbiseci, manav, şarküteri, market eşyaları ile çeşitli hurda malzemeler bulunmaktadır. ikinci el hurda depo rafları satın alarak, deponuzda yer açabilirsiniz.

Hurda Raf Alan Yerler

Türkiye’nin her yerinde 2.el raf fiyatları ile hurda raf alımı yapmaktayız. Özellikle hurda raf istanbul için çok talep almaktayız. Sıfır ayarında ve hala kullanılabilir durumdaki hurda raf ankara firmaları tarafından talep görmektedir. Hurda raf izmir ve hurda raf konya etrafında da sıklıkla istenmektedir. Dolayısıyla hurda raf lan firmalar arasında en yüksek fiyatı biz sunuyoruz.

hurda raf

Çelik Raf Hurdası Fiyatları

İstanbul’da 2.el raf fiyatları satın alan firma tarafından; rafların türüne, kullanım alanlarına ve yıpranıp eskimesine göre değişmektedir. Demir raf hurdası ve çelik raf hurdası fiyatları birbirinden farklıdır. Çünkü; market raflarındaki L biçimindeki taşıyıcı konstrüksiyon ağırlığı ve kalınlığı fiyatı etkilemektedir. Hurda duvar üniteleri ve hurda orta reyonlar diğerlerine oranla daha yüksek fiyata alınıp satılmaktadır.

2.el raf fiyatları

İkinci el raf fiyatları yeni kurulacak işyerlerinin ihtiyaçlarını ekonomik bir şekilde karşılamasını sağlamaktadır. Mümkün ulan en ucuz fiyata hurda alüminyum raf ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Böylece İstanbul’da 2.el raf satışı yapmak veya satın almak isteyenlere yardımcı oluyoruz. Farklı ölçülerde teşhir dolapları, hurda market rafı, orta reyonlar temin edebiliyoruz. Hasarlı, ezik, kırık raflar hurda malzemeler sınıfında fiyatlandırılmaktadır.