Hurda Alüminyum Alımı

Hurda alüminyum alan hurdacı firması olarak her türlü alüminyum hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. İstanbul’da hurda alüminyum alımı hizmeti veriyoruz. Nakit ödemeyle, adresten hurda alüminyum alan yerler içerisinde yılların tecrübesine sahibiz.

Hurda alüminyum; önemli bir geri dönüştürülebilir malzemedir. Hurda metal satıcıları veya “hurdacılar” için önemli bir yere sahiptir.

Hurda alüminyum türleri nelerdir?

Soda kutuları, araba parçaları ve ev aletleri dahil olmak üzere birçok farklı hurda alüminyum türü vardır. Her alüminyum türü farklı bir geri dönüşüm süreci gerektirebilir. Dolayısıyla işlenme ve geri kazanım sürelerine göre farklı fiyatla alınmaktadır. Firmamız, güncel hurda alüminyum fiyatları ile her nevi alüminyum malzemeyi değerinde almaktadır.

✅ Alüminyum Bakırlı Petek69.00 TL
✅ Hurda Alüminyum Tel44.25 TL
✅ Alüminyum Matbaa Kalıbı39.50 TL
✅ Araiş Alüminyum Hurdası38.70 TL

Hurda alüminyum alım ve geri dönüşümü nasıl yapılır?

Hurdacılar genellikle şahıslardan ve işletmelerden hurda alüminyum satın alır ve ardından alüminyum geri dönüşüm tesislerine satar. Geri dönüşüm süreci, alüminyumun eritilmesini ve yeni alüminyum ürünler üretmek için saflaştırılmasını içerir.

Alüminyumun geri dönüştürülmesinin çevresel faydaları nelerdir?

Alüminyumun geri dönüştürülmesi, yeni ham maddelere olan talebin azaltılmasına yardımcı olur ve düzenli depolama alanlarına giden atık miktarını azaltır. Hammaddelerin çıkarılması ve işlenmesi enerji yoğun ve kirletici olabileceğinden, alüminyum üretiminin çevresel etkisinin azaltılmasına da yardımcı olur.

Çevreye zarar verme riskini en aza indirmek için hurda alüminyumun uygun şekilde imha edilmesi önemlidir. Hurdacılar ve alüminyum geri dönüşüm tesisleri, alüminyumu güvenli bir şekilde işlemek ve geri dönüştürmek için eğitilmiştir.

Dönüşümsan firmamız İstanbul hurdacı firmalar içerisinde en yüksek fiyatlarla alüminyum hurdası almaktadır. Elinizdeki alüminyum hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Tonajlı hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Fabrikalara ve imalathanelere alüminyum kırpıntı toplamak ve biriktirmek için konteyner temin ediyoruz. Alüminyum hurdası satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.