Bursa Mustafakemalpaşa Hurdacı

Mustafakemalpaşa’da hurda alım satım işleri yürüten fabrikaların bir numarası olarak Mustafakemalpaşanın her tarafında sunacağımız hizmetleri firmamız ile çalışanlar için burada bir araya getirdik. Hurda malzeme alım satımlarında tecrübe ile rakiplerimizden yüksek fiyat listesi sunabiliyoruz.

Hurdalarınızın hesaplanılan değerini hurdalarınız yüklerken nakit bir şekilde ödemekteyiz. Mustafakemalpaşa geri dönüşüm firmaları arasında hurda alüminyum alırken doğru fiyatlar uygulamaktayız.

Mustafakemalpaşa hurda borsasında kullanılan anlık hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı yapmaktayız. Hurdalarınızı satmak için vaktinizi iyi değerlendirerek çağrı merkezimizi arayıp 3 dakika geçmeden fiyat teklifi edinebilirsiniz. Satışını yapmak istediğiniz hurdanızı adresinizden almak için Mustafakemalpaşa da hurda toplama merkezi oluşturduk. Mustafakemalpaşa daki hurdacılar arasında liderlik yapıyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Mustafakemalpaşa hurdacısı firmalar arasındayız.

Uzman Mustafakemalpaşa çevresi hurdacı olarak eşi benzeri olmayan hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Dönüşümsan tecrübesiyle Mustafakemalpaşada hurda alım satım hizmetinin gelişmesine katkı sağlamaktayız. Dönüşümsan siz özel müşterilerine haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

Mustafakemalpaşa’da geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Mustafakemalpaşanın her sokağında hurda malzeme ve 2.el eşyalar alımında eşyanın değerini nakit ödüyoruz.

Mustafakemalpaşa’da Hurda Alım Satımı

Mustafakemalpaşa’nın tamamında hurda ve ikinci el eşya alım satımı yapıyoruz. Bugün ki yazımızda sizlere Mustafakemalpaşa da hurda alan geri dönüşüm firmaları ile firmamızın arasındaki farkı anlatıyoruz. Mustafakemalpaşa genelinde dilediğiniz yerden hurda inşaat demiri alıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kurşun, hurda demir, çinko hurdası, alüminyum hurda, bakır hurda, kablo hurda ve hurda sarı alırken Mustafakemalpaşa da uygulanan hurdacı firmalarının üzerinde fiyat listesi veriyoruz. Mustafakemalpaşa da hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla hurdacılık yapanların öncüsüyüz. Hurda satmak isteyenlerin memnun olmasına öncelik vererek sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi amaç edindik. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti kapınıza getiriyoruz. Mustafakemalpaşa da çinko hurda, CNC torna artığı hurdası, kalay, çelik hurdası, zamak hurdası almaktayız.

Mustafakemalpaşa Hurdacı Firma Telefonu

Mustafakemalpaşa yerinden her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Bu sebep ile hurda satmak nedeniyle mobil hattımızı tuşlamanız yeterli olacaktır. Boşa süre geçirmeden arayıp, günlük hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

1996 senesinden şimdiye binlerce kilo hurdayı geri dönüşüm ile yerli ekonomiye kazandırdık. Böylece ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlendi. Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe fayda sağlamaktır. Sizde isterseniz elinizde bulunan hurda malzemelerin satışını yaparak ülkemizin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Mustafakemalpaşa hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir.

Mustafakemalpaşa’nın Hurdacısı

Mustafakemalpaşa hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? Mustafakemalpaşa daki en profesyonel hurdacı firma Dönüşümsan ile tanışın! Kurumsal çalışmalar yürüterek normalden fazla kazanmayı istemekteyiz.

Sizlerde her nevi alüminyum hurdası satışı yapmak nedeniyle numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Bursa Mustafakemalpaşa hurdacısı olarak Mustafakemalpaşa’nın tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda için uygun hurda nakil elemanlarımızı yönlendiriyoruz. Hurdacılıkda 26 yıllık tecrübeyle faaliyet alanımıza yenilikler getirmeye özen gösteriyoruz. En yakın Mustafakemalpaşa hurdacı firma olarak buradayız. Bursa’nın tümünde olduğu gibi Mustafakemalpaşa genelinde de hurda alım satımı faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Deneyimli Bursa hurdacı ihtiyacınızda kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Hurda Bakır Alan Mustafakemalpaşa Hurdacı

Bakır petek, kap kacak, ham madde, bakır süs eşyası, bakır levha hurdası satmak isteyenlere hizmetlerimizi sunuyoruz. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgi bulabileceksiniz. Mustafakemalpaşa hurda bakır ton fiyatı ile hizmet veriyoruz. Mustafakemalpaşa da bakır hurdası alan tesise sahibiz.
Mustafakemalpaşa hurda bakır fiyatları için arayabilirsiniz.

Hurda TTR kırma granür, tel, tencere, büyük bakır kazan, lama alıyoruz. Mustafakemalpaşanın tamamından bakır hurda ticaretinde deneyimliyiz.

Mustafakemalpaşa’da bakır alan hurdacı numarasını hemen arayarak profesyonel servislerin keyfini sürmeye başlayın! Kalın bakır profil, 3/8 bakır boru hurdası, hurda soyma bakır, hurda kızıl bakır talaşı, yanık bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır kırkambar alım satımı yapıyoruz.

Mustafakemalpaşa’da Hurda Alüminyum Alımı

Dönüşümsan’a verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır.

Hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum kutu hurdası, alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum imalat artığı alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz. Petek, hurda alüminyum tabak, alüminyum sac levha hurdası, hurda alüminyum tel, çıkma jant, hurda alüminyum tencere tava Mustafakemalpaşa hurdacısıyız.

Sayfamızdaki Mustafakemalpaşa alüminyum ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Sayfamızda bulunan alüminyum hurda fiyatları metni inceleyebilirsiniz. Sizin yardımıyla Mustafakemalpaşada her gün kurumsallaşıyoruz. Mustafakemalpaşada hurda alüminyum alanlar arasındayız.

Adresten alüminyum klima radyatör hurdası, alüminyum curuf hurdası, alüminyum alikobant hurdası, alüminyum eloksallı profil alabilmek için iletişim kurmanızı istiyoruz. Piston, araiş, alüminyum kalıp, hurda alüminyum sert kartel, profil alıyoruz. Her türlü yüksek tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz.
Mustafakemalpaşa hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Mustafakemalpaşa da hurda sarı alanlar içindeyiz. Mustafakemalpaşa şehir merkezinde hurda sarı fermuar talaşı, hurda sarı oto radyatör, kırkambar sarı, hurda sarı külçe MS-58, sarı su saati hurdası, sarı musluk, hurda fosfor Cusn8 alıyoruz.

Sayfamızdaki Mustafakemalpaşa hurda sarı ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda pirinç sarı fiyatları başlığıyla paylaşılmış içeriği inceleyin.
Mustafakemalpaşa hurda sarı fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Dönüşümsan olarak araiş sarı MS-64, pirinç sarı araiş hurda, hurda sarı çubuk ucu, pirinç sarı araiş MS-70, MS-58 sarı çubuk talaşı almaktayız.

Mustafakemalpaşa Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Tonajlı inşaat yıkım hurdası, döküm demir hurdası, inşaat demir çubuğu, inşaat demiri hurdası, hurda pik demir alırız. Bildirdiğiniz konumdan demir trabzan hurdası, asansör hurdaları, demir kapı, hurda tufal, pencere demiri, ticareti yapan firmayız. Hurda demir, yer kabuğunda en çok çıkarılan metaller içerisindedir. Burada paylaşılmış olan Mustafakemalpaşa ekstra demir hurdası fiyatları biraz önce güncellenmiştir.

Güncel hurda demir kilo fiyatları için gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatları makalesine mutlaka göz atabilirsiniz. Mustafakemalpaşa’da demir hurdası alan fabrikalar içerisindeyiz.
Mustafakemalpaşa hurda demir fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Mustafakemalpaşa da teneke, toplama demir, dkp demir, demir talaş hurdası, ekstra demir hurdası ticareti yapan hurdacıyız.

Mustafakemalpaşa’da Kablo Hurdası Alım Satımı

Enye kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları, karışık kablolar, tek damar kablo hurda, hurda antigron kablolar alan hurdacıyız. Şehrimizde çelik zırhlı kablolar, çelik içli kablo hurdası, fare yemez kablo, hurda yer altı enerji kablosu alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatı sunuyoruz.

Mustafakemalpaşa da hurda kablo alan yerler arasındayız. Mustafakemalpaşa’nın en büyük hurdacısı ile sizde daha yüksek kazanç sağlayabileceksiniz.

Mustafakemalpaşada hurda kablo alıyoruz. Hurda ptt kablosu, telefon kabloları, hurda ptt kablosu içi yağlı, ptt kablo içi deşe hurdaları satanlar şimdi bizi arayabilir.

hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kablo hurdası alımında liderlik ediyoruz. Hurda kablo alan yerler içerikli içeriği ziyaret edin. Mustafakemalpaşa da tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan daha yüksek teklifler sunuyoruz.

Mustafakemalpaşa da Hurda Krom Alan Hurdacılar

Mustafakemalpaşa’da hurda krom Mustafakemalpaşa hurdacısıyız.
Mustafakemalpaşa hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayın. Krom hurda fiyatı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız. Krom hurdası alanlar arasındaki Mustafakemalpaşa hurdacı depsouyuz.

Krom, nikelle işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Sert olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Adresten krom paslanmaz 304 kalite hurdası talaşı, 310 krom paslanmaz hurda, krom 310 kalite hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 316 talaşı, hurda krom paslanmaz 316, 304 krom hurdası alımı yapıyoruz. Bursa Mustafakemalpaşa da 430 krom hurdası, hurda paslanmaz krom 202 talaşı, krom 201 kalite hurda, paslanmaz krom 202 kalite hurda, 430 krom hurdası talaşı, hurda krom makine parçası, krom 201 kalite hurda talaşı almayı sürdürüyoruz.

Mustafakemalpaşa İkinci El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Şantiyelerde alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç makinesi, boya makinesi az kullanılmış portatif, hurda plywood 2.el olarak satılır. Bursa Mustafakemalpaşa bölgesinde yıkılan depo ve benzeri binalardan satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte batan fabrikalardan satın almış olduğumuz defolu tavan, kiremit, fayanlar, su geçirmez laminant parkeler satıyoruz.

Mustafakemalpaşada Hurda Plastik Alım Satımı

Plastik hurdası; oksijen, (H) hidrojen, Azot (N), (C) Karbon ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir.

Mustafakemalpaşa’da jelatin, kristal polistiren, hurda polipropilen, ABS plastik hurda ticaretinde öncülük etmekteyiz.
Mustafakemalpaşa hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Yüksek tonajlı temiz pet şişe, pimapen parçası, kırkambar plastik, şeffaf naylon poşet hurdası, mavi kapak hurdası Mustafakemalpaşa hurdacısıyız.

Mustafakemalpaşada Jeneratör Hurdası Alanlar

Uzun kullanım sonucu her türlü makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama ikinci el jeneratör bozukda olsa kıymetsiz olmazlar. Mustafakemalpaşa’da ikinci el jeneratör hurdası alımlarında en güncel fiyat tekliflerini Dönüşümsan sunmaktadır. Mustafakemalpaşa hurda jeneratör fiyatları sormak için bizimle irtibata geçin. Hurda jeneratör satanlar firmamızdan teklif bize ulaşın. Hayatı kolaylaştırılan elektiriğin olmadığı alanlarda jeneratör kullanılmaktadır.

Mustafakemalpaşada 2.el Hurda Çelik Raf Alan Firmalar

Hurda depolama rafları alıyoruz. Mustafakemalpaşa hurda çelik raf fiyatları sormak amacıyla mobil numaramızı aramanız yeterlidir. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcuttur. Fiyatları incelemek için 2.el raf alımı başlıklı sayfamıza göz atmanız yeterli olacaktır. Çoğunluk ile ticari hayatını sonlandırmış mağazalardan temin ettiğimiz hurda market rafı, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden seçtiğimiz sıfır gibi 2. el market rafı satıyoruz.

Hurdacılar Sitesi Mustafakemalpaşa

Titanyum hurdası, şablon nikel, karbür hurda, motor hurda, hurda imalat artığı alım satımı yapıyoruz. Mustafakemalpaşa OSB hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 hurda step motor alıyoruz.

Bursa Mustafakemalpaşa hurdacılar sitesi içinden hizmeti çağırdığınız yere getirmekteyiz. Lakin hurda araç veya motorsiklet hurdası alım satımı yapmamaktayız. Dolayısıyla hurda araba yedek parça istemek maksadı ile aramamalısınız. Şüphesizki Mustafakemalpaşa oto sanayisi içerisinde ikinci el araba yedek parçası ihtiyacınızı karşılayabilecek firmalar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu tarz isteklerinizde o firmalarla irtibata geçiniz.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Mustafakemalpaşada çelik konstrüksiyon depo sökümlerinde tecrübeli personellerimiz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Kolaylık açısından en ideali çelik satı tasarımlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı projelerinin yıkım söküm işleri diğerinden değişik yapılmaktadır. Bütün binaların en önemli yeri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür. Çelik çatı sökümlerini özenle tamamlıyoruz. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Çelik konstrüksiyon yapı prefabrik hangarlar sökümünde binanın inşa projeleri dikkatlice incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacak olanlar değerlendirilebilir.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

İşe başlamadan yıkımı yapılacak mülkün incelikle gezilmesi gerekir. İnşaatların yapım projesi diğerinden farklıdır. Dolayısı ile yıkım biçimleri farklı yapılmalıdır. Bina yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebebiyle risklidir. Uzmanlarca yapılmalıdır. Mustafakemalpaşa fabrika yıkım ve sökümü işinde gerekli tecrübeye sahibiz.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Sanayi tipi mikser, su sebili, ayran köpürtme makinesi, espresso makinesi, pop corn arabası, kıyma çekme makinesi, tabldot, çay ocağı için elektrikli dobaj ihtiyacınızı karşılıyoruz. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, paslanmaz meze reyonları, restoran tipi 3 gözlü ocak vb. lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Kullanılmış krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar buradaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Kısa zaman kullanılmış bulaşık makinaları, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alım satımı yapıyoruz. Profesyonel restaurant ekipmanları almaktayız.

Anlık Mustafakemalpaşa Hurda Fiyatları

Hurdacı sitemizdeki Mustafakemalpaşa hurda fiyatları hergün güncellenmektedir. Tecrübeli firma olarak tüm hurda alımlarımızı yeni Mustafakemalpaşa hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo fiyatları 2022 hakkında yazılmış yazıya bir göz atabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için en yakın ekibimizi aramanız gerekmektedir.

Hurda Elektronik Alım Satımı

Dizüstü bilgisayar Hurdası CRT monitör, ana kart, elektronik kart, power supply, bozuk modem, DDR rulo, sarı göbek işlemci, SATA hard disk, sunucu, yazıcı, fotokopi makinesi, ekrankartı, ram, scanner, ses kartı satmak amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Mini buzdolabı, mutfak terazisi, türk kahvesi ve çay makinesi, fırın, kombi, fön makineleri, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, bulaşık makineleri, ütü, çamaşır makinesi fiyatları hakkında bilgi istemek amacıyla arayabilirsiniz. Sıfır ve kullanılmış elektrikli alet alırken peşin para ödemeler yapıyoruz. Kontaktörler, trafo, elektrik panoları, adroid telefon kartları, termik röleler, şarj cihazı, GSM kartları, röleler almaktayız.

Çinko Hurda Alım Satımı

Antik dönemlerden bu yana biliniyor. Lakin nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko metali, yeryüzünde en fazla miktarda bulunan elementlerdendir. Mustafakemalpaşa yakınlarında çinko levha, çinko çatı sökümü alım satımlarında güncel fiyat sunuyoruz.

Elementler arasında yer alan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur. Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metallerindendir.

Sac Hurda Alım Satımı

Kapı, varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretiminde kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli vasıtaların gövdesinde, uçak ve gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı, sandviç panel, demir kapı, varil üretilirken sac levhası kullanılmaktadır. Tüm saydığımız malzemelerin atıl durumda olanına hurda sac levha denir. Sac; metalin kalın veya ince levha haline getirilmiş halidir. Silindirler arasında çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. Önceden belirlenen ebat ve boyutlarda şerit gibi kesilmektedir.

Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca satın alınmaktadır. Kümes tavanı kapatmak amacıyla kullanılabilir. Mustafakemalpaşa sac hurda aldığımız illerdendir.

Hurda Karton Alım Satımı

Kağıt hurda alımı hakkındaki yazımızı okumalısınız. Mustafakemalpaşada kağıt, karton hurdası alımı yapmaktayız. Mustafakemalpaşada tonajlı peçete, hurda defter, fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası alırken göstermiş olduğumuz extra titizlik sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok kazanma imkanı sunuyoruz. Mustafakemalpaşa hurda kağıt fiyatları sormak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Değerinden yüksek kağıt fiyatları ile koliler, karışık renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, karton hurdaları alımı yapan firmalar içerisindeyiz. Mustafakemalpaşa etrafında hurda eski gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt Mustafakemalpaşa hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz.

Akü Hurda Alanlar

Hurda sulu akü, kuru akü hurda, küçük akü hurdaları hizmetini ayağınıza getirdik. Elektrik enerjilerini kimyasal biçimde depolayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan depolardır. Akü; otomobiller benzeri taşıtlar ile çeşitli elektronik alet edavatlarda kulanım görmektedir. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken yerlerde akülerden faydalanılır. Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanımla sınırlı değildir. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj gidermek amacıyla aküden yararlanılarak araç korunmuş olur.
Mustafakemalpaşa hurda akü fiyatları için firmamıza ulaşın.

Hurda Kurşun Alımı

Günümüzde akülerin imalatında, alaşım üretiminde, pigmentlerde, askeri mühimmatlarda, kablo yalıtımı üretimlerinde, benzin katkısında, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde kurşun kullanılmaktadır. Dünyada nabit olarak bulunmaktadır. Kurşun binlerce yıldan şimdiye kadar kullanılmakta olan metallerden biridir. Doğadaki kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalarla elde edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Dönüşümsan olarak Mustafakemalpaşa da Çatı minare kurşunu, kurşun yağmur oluğu, kurşun levha hurdası, kurşun boru hurda için adresinize ekip yönlendiriyoruz. Ayrıca Mustafakemalpaşa’da çinko hurda alıyoruz. Çinko hurdası satmak için çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.